Zapowiedź: GKS Tychy – Chojniczanka

05.06.2020r.

Dopiero co zakończyła się 23. kolejka, a tu już czas zapowiadać kolejną. W ramach 24. kolejki, piłkarze Chojniczanki zmierzą się z GKS-em Tychy. Początek meczu w niedzielę o godzinie 15:10. Transmisję ze spotkania przeprowadzi telewizja Polsat Sport.

GKS Tychy to jeden z przeciwników z którym w ostatnich latach spotykaliśmy się najczęściej. Od 2010 roku graliśmy już ze sobą 15 razy.
Bilans przemawia na korzyść Chojniczanki, która wygrała 7 razy. Również 7 razy spotkania te kończyły się podziałem punktów. GKS wygrał z Chojniczanką tylko raz. W rundzie jesiennej w Chojnicach padł remis 1:1. Żółto-biało-czerwoni prowadzili do przerwy 1:0 po bramce Bartosza Wolskiego. Niestety, krótko po rozpoczęciu drugiej części gry wyrównującego gola zdobył Dario Krišto

Wszyscy sympatycy Chojniczanki liczą na to, że zespół w niedzielnym meczu zaprezentuje się zgoła odmiennie niż w ostatnim spotkaniu z Puszczą. Podopieczni trenera Zbigniewa Smółki przygotowują się do tego spotkania w Rybniku-Kamieniu, gdzie pozostali po wtorkowym meczu w Niepołomicach. Chęć zrehabilitowania się za ostatnie niepowodzenie jest wielka.

O dwa dni mniej do regeneracji i przygotowania się do niedzielnego starcia mają gospodarze, których spotkanie z Zagłębiem Sosnowiec zamykało 23. kolejkę Fortuna 1 Ligi. Pierwszy mecz GKS-u po wznowieniu rozgrywek zakończył się remisem 1:1, wywalczonym przez „Tyskich” rzutem na taśmę w ostatniej akcji spotkania.

W Chojniczance na pewno należy się spodziewać zmiany na środku obrony ponieważ Seweryn Michalski będzie pauzował za nadmiar kartek. Z tego samego powodu w niedzielnym meczu zabraknie również Janusza Surdykowskiego, który we wtorkowym spotkaniu wszedł z ławki za Oskara Paprzyckiego. W szeregach naszego przeciwnika żaden z zawodników nie wykartkował się przed niedzielnym starciem. Krótki czas jaki dzieli te spotkania oraz dobre zmiany Wojciecha Szumilasa i Łukasza Monety, pozwalają sądzić, że trener Komornicki również może dokonać korekt w składzie.

Powyżej rzut oka na statystyki, a my także przedstawimy ofertę Fortuny na niedzielny pojedynek. Kurs na zwycięstwo Chojniczanki w Tychach wynosi 4.00. Wszystkie mecze Fortuna 1 Ligi możesz obstawić na efortuna.pl

Bądźcie z nami! Wsparcie klubu można okazać również przez zakup wirtualnych biletów na mecz z GKS Tychy. Każdy zakupiony bilet oznacza także coś dla innych.
KLIKNIJ TUTAJ ABY KUPIĆ WIRTUALNY BILET

Relację na żywo z meczu będzie można śledzić w telewizji Polsat Sport lub na platformie IPLA (dla posiadaczy pakietu Sport lub wykupionej transmisji z meczu). Przebieg meczu i statystyki na żywo z tego spotkania można podejrzeć za pomocą naszego TeamCenter – KLIKNIJ TUTAJ ŻEBY PRZEJŚĆ

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.