Ostatnie dni rezerwacji miejsc przez karnetowiczów!

29.06.2020 (aktualizacja 02.07.2020)r.

Tylko i wyłącznie do środy 1 lipca możliwa będzie rezerwacja miejsc przez karnetowiczów na cztery lipcowe domowe mecze na własnym stadionie. Bezpłatne wejściówki dla posiadaczy karnetów w sezonie 2019/20 są do odbioru w Strefie Kibica Chojniczanki. Nie zwlekaj z rezerwacją na ostatnią chwilę! Rezerwacja po 1 lipca nie będzie już możliwa.

Godziny otwarcia Strefy Kibica w najbliższych dniach:

Poniedziałek (29.06): 11:00 – 17:00
Wtorek (30.06): 11:00 – 14:00
Środa (01.07): 11:00 – 17:00

Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów mecze mogą być rozgrywane z publicznością, która może jednak zająć nie więcej niż 25% pojemności stadionu, ze specjalnym rozkładem miejsc, umożliwiającym zachowanie odpowiedniego dystansu społecznego. W związku z ograniczoną pojemnością stadionu i zmienionymi zasadami organizacji spotkań z publicznością prosimy o zapoznanie się z nowymi wytycznymi.

Zgodnie z obowiązującym prawem powszechnym i zasadami reżimu sanitarnego w okresie pandemii COVID-19, klub jest zobowiązany do utrzymania podwyższonego standardu bezpieczeństwa, co wiąże się w wielu przypadkach ze zmianą miejsc i zachowaniem odpowiedniego dystansu między uczestnikami wydarzenia.

– Pierwszeństwo w rezerwacji miejsc mają posiadacze karnetów na domowe mecze w sezonie 2019/20. W celu rezerwacji należy zgłosić się do Strefy Kibica Chojniczanki w Domu Towarowym Libera po odbiór bezpłatnych biletów. Miejsca na trybunach wyznaczone na karnecie nie obowiązują. Bilety będą kodować się na karcie karnetowej, ale konieczne jest posiadanie biletu w wersji drukowanej, ponieważ to na nowym bilecie znajdować się będzie obowiązujący numer miejsca na stadionie. Miejsca dla karnetowiczów będą rozmieszczone na sektorach A1-A5 i B1-B6. Karnetowicze z sektora C rozmieszczeni zostaną na sektorach C1-C2 zgodnie z wytycznymi.

-Rezerwacja miejsc możliwa będzie do środy 1 lipca i dotyczy wszystkich czterech domowych spotkań.

-Otwarta sprzedaż biletów na mecz z Sandecją Nowy Sącz prowadzona będzie od środy 1 lipca wyłącznie na stronie www.kupbilet.pl. Tutaj dla kibiców dostępna będzie tylko trybuna D. Wejście odbywać się będzie przez bramofurty od ulicy Okrężnej czyli wejściem dla kibiców gości. Pula biletów jest ograniczona.

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” SA