Wojciech Myć arbitrem głównym meczu z Odrą Opole

29.06.2020r.

Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył sędziów do prowadzenia meczów 29. kolejki Fortuna 1 Ligi. Arbitrem głównym meczu Odra Opole – Chojniczanka będzie Wojciech Myć z Lublina.

Wojciech Myć prowadził cztery mecze Chojniczanki. Bilans żółto-biało-czerwonych w tych pojedynkach to 1 zwycięstwo, 1 remis i 2 porażki. Ostatni mecz Chojniczanki w którym głównym rozjemcą był Wojciech Myć, to pucharowe starcie z Legią Warszawa w sezonie 2018/19.

Bilans głównego arbitra wtorkowych zawodów w sezonie 2019/20 to 7 spotkań PKO Ekstraklasy, 6 meczów Fortuna 1 Ligi i 2 pojedynki w Totolotek Pucharze Polski. Łącznie pokazał w nich 70 żółtych kartek, 8 czerwonych kartek i podyktował 7 rzutów karnych.

OBSADA SĘDZIOWSKA NA MECZE 29. KOLEJKI FORTUNA 1 LIGI

30 czerwca (wtorek):

Odra Opole – Chojniczanka Chojnice, godz. 15:00, sędzia: Wojciech Myć (Lublin).
Sandecja Nowy Sącz – Zagłębie Sosnowiec, godz. 16:00, sędzia: Kornel Paszkiewicz (Wrocław).
Warta Poznań – Chrobry Głogów, godz. 17:40, sędzia: Łukasz Kuźma (Białystok).
GKS Jastrzębie – Stal Mielec, godz. 20:40, sędzia: Marcin Kochanek (Opole).

1 lipca (środa):

Puszcza Niepołomice – Miedź Legnica, godz. 17:40, sędzia: Daniel Kruczyński (Żywiec).
GKS Tychy – Bruk-Bet Termalica Nieciecza, godz. 20:40, sędzia: Damian Sylwestrzak (Wrocław).

2 lipca (czwartek):

Radomiak Radom – Wigry Suwałki, godz. 15:00, sędzia: Zbigniew Dobrynin (Łódź).
GKS Bełchatów – Podbeskidzie Bielsko-Biała, godz. 18:10, sędzia: Sylwester Rasmus (Toruń).
Stomil Olsztyn – Olimpia Grudziądz, godz. 20:40, sędzia: Grzegorz Kawałko (Białystok).