Kolejne decyzje kadrowe

30.06.2020r.

Janusz Surdykowski jest kolejnym zawodnikiem, który podpisał aneks do swojej umowy z Chojniczanką i pozostanie w naszym klubie do końca bieżącego sezonu.

Wcześniej informowaliśmy o przedłużeniu umów o miesiąc z Aleksandrem Jagiełłą, Sewerynem Michalskim, Oskarem Paprzyckim, Jackiem Podgórskim, Kamilem Wiktorskim, Łukaszem Zejdlerem, Robertem Ziętarskim, Marcinem Rajchem i Aghvanem Papikyanem.

Po 30 czerwca klub opuszczą Maciej Spychała, Kamil Sylwestrzak i Matic Žitko. Maciej Spychała był wypożyczony z Wisły Płock i Chojniczanka nie zdecydowała się na wydłużenie okresu wypożyczenia. W pierwszym zespole nie rozegrał żadnego meczu.

Kontrakty Kamila Sylwestrzaka i Matica Žitko wygasają z dniem 30 czerwca i nie zostaną przedłużone. Sylwestrzak po powrocie do Chojniczanki rozegrał 37 spotkań w których strzelił 1 bramkę. Žitko natomiast zagrał w 4 meczach.

Maciejowi, Kamilowi oraz Maticowi dziękujemy za reprezentowanie Chojniczanki i życzymy powodzenia w dalszej karierze.

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” SA