Damian Kos arbitrem głównym meczu z Sandecją Nowy Sącz

02.07.2020r.

Poznaliśmy obsadę sędziowską na mecze 30. kolejki Fortuna 1 Ligi. Arbitrem głównym meczu Chojniczanka – Sandecja Nowy Sącz będzie Damian Kos z Gdańska.

Damian Kos prowadził trzy spotkania Chojniczanki. Pierwszy to wygrany 4:1 mecz z GKS-em Tychy z rundy wiosennej poprzedniego sezonu. Drugi to zremisowany 1:1 mecz z Wigrami Suwałki z pierwszej kolejki bieżącego sezonu. Trzeci z nich to wygrany przez żółto-biało-czerwonych 3:0 mecz z GKS-em Bełchatów w rundzie jesiennej.

Bilans głównego arbitra piątkowych zawodów w sezonie 2019/20 to 12. meczów Fortuna 1 Ligi i 2. spotkania Totolotek Pucharu Polski w których pokazał 53. żółte kartki, 2. czerwone kartki i podyktował 9. rzutów karnych.

OBSADA SĘDZIOWSKA NA MECZE 30. KOLEJKI

3 lipca (piątek):

Chojniczanka – Sandecja Nowy Sącz, godz. 17:40, sędzia: Damian Kos (Gdańsk).
Zagłębie Sosnowiec – Chrobry Głogów, godz. 20:10, sędzia: Tomasz Wajda (Żywiec).

4 lipca (sobota):

Miedź Legnica – GKS Tychy, godz. 12:40, sędzia: Sebastian Krasny (Kraków).
Stal Mielec – Odra Opole, godz. 15:10, sędzia: Piotr Lasyk (Bytom).
Warta Poznań – Puszcza Niepołomice, godz. 17:40, sędzia: Paweł Malec (Łódź).

5 lipca (niedziela):

Podbeskidzie Bielsko-Biała – Radomiak Radom, godz. 12:40, sędzia: Tomasz Marciniak (Płock).
Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Stomil Olsztyn, godz. 15:10, sędzia: Sebastian Jarzębak (Bytom).
Wigry Suwałki – GKS Jastrzębie, godz. 17:40, sędzia: Łukasz Szczech (Warszawa).
Olimpia Grudziądz – GKS Bełchatów, godz. 18:00, sędzia: Łukasz Kuźma (Białystok).