Informator meczowy: Chojniczanka – Sandecja Nowy Sącz

03.07.2020 (aktualizacja 03.07.2020)r.

Informacje dotyczące dnia meczowego na Stadionie Miejskim Chojniczanka 1930 z ograniczeniami w okresie stanu epidemii COVID-19.

Chojniczanka – Sandecja Nowy Sącz
Piątek | 3 lipca | godzina 17:40
Stadion Miejski Chojniczanka 1930

BILETY

Sprzedaż biletów prowadzona jest tylko i wyłącznie przez internet. Obecnie obowiązujące przepisy prawa związane z pandemią COVID-19, wykluczają sprzedaż w kasach. W związku z tym zakup biletu w Strefie Kibica oraz w kasie przed wejściem na stadion będzie niemożliwy. Do sprzedaży udostępnione zostały tylko miejsca na sektorach D1-D7, a wejście odbywać się będzie poprzez bramofurty od ulicy Okrężnej (wejściem dla kibiców gości).

TUTAJ KUPISZ BILET PRZEZ INTERNET

Do zakupów online nie są potrzebne klubowe loginy czy karta kibica. Założenie konta trwa chwilę, a sama procedura kupna biletu nie trwa dłużej niż parę minut. Bilet kupiony przez internet można wydrukować w domu lub przy wejściu na stadion zeskanować kod kreskowy z telefonu komórkowego.

Otwarcie bram i wejście na stadion
Bramy zostaną otwarte o godzinie 16:10. Zachęcamy do tego, by wchodzić możliwie jak najwcześniej tak żeby rozładować kolejki do wejścia.

Posiadacze karnetów, którzy do dnia 1 lipca zarezerwowali swoje miejsce na stadionie, będą wchodzić na obiekt bramą główną od strony parkingu przy ulicy Mickiewicza. Przy wejściu należy posiadać dowód osobisty, aktywną kartę karnetową, a także potwierdzenie rezerwacji miejsca.

Posiadacze biletów zakupionych przez internet będą wchodzić na stadion dotychczasowym wejściem dla kibiców gości czyli bramofurtem od strony ulicy Okrężnej. Przy wejściu należy posiadać dowód osobisty oraz bilet w formie elektronicznej np. na telefonie komórkowym lub papierowej.

Ogólne zasady zachowywania bezpieczeństwa na stadionie

Kluby są upoważnione do podejmowania wszelkich dodatkowych działań zmierzających do zwiększenia bezpieczeństwa osób obecnych na stadionie, w szczególności są upoważnione do odmowy wstępu osobom/ usuwania ze stadionu osób, które nie przestrzegają zaleceń dotyczących higienicznych środków ostrożności.

Nad przestrzeganiem reżimu sanitarnego na terenie imprezy masowej czuwać będą stewardzi oraz spiker zawodów przez kilkukrotne podawanie komunikatów informacyjnych.

Kibice mają obowiązek zasłaniania ust i nosa podczas poruszania się po terenie stadionu, aż do momentu zajęcia swojego miejsca.

W razie pytań, wątpliwości lub problemów z rezerwacją miejsca prosimy o kontakt z rzecznikiem prasowym klubu, Jakubem Piekutem:
tel: 664 935 869 lub e-mail: jakub.piekut@mkschojniczanka.pl

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” SA