Sprzedaż biletów na mecz z Chrobrym Głogów

06.07.2020 (aktualizacja 10.07.2020)r.

Przed nami kolejny bardzo ważny mecz w walce o utrzymanie w Fortuna 1 Lidze. Rywalem Chojniczanki będzie Chrobry Głogów. Spotkanie rozegrane zostanie w piątek 10 lipca o godzinie 18:00.

Obecnie obowiązujące przepisy związane z pandemią COVID-19, wykluczają sprzedaż biletów w stacjonarnych kasach. W związku z tym zakup biletu na mecz z Chrobrym Głogów możliwy jest tylko i wyłącznie przez internet za pośrednictwem strony www.kupbilet.pl.

Do otwartej sprzedaży trafia 126 biletów na małą trybunę (sektory D1 – D7 – czyli sektory dotychczas przeznaczane dla kibiców gości). Wejście odbywa się przez bramofurty od ulicy Okrężnej czyli wejściem dla kibiców gości.

TUTAJ KUPISZ BILET PRZEZ INTERNET

Do zakupów online nie są potrzebne klubowe loginy czy karta kibica. Założenie konta trwa chwilę, a sama procedura kupna biletu nie trwa dłużej niż parę minut. Bilet kupiony przez internet można wydrukować w domu lub przy wejściu na stadion zeskanować kod z telefonu komórkowego.

Cena biletu wynosi 15 zł, bez podziału na bilety normalne i ulgowe.

Karnetowicze, którzy nie zdążyli dokonać rezerwacji miejsca we wcześniejszym terminie proszeni są o kontakt pod numerem telefonu 664 935 869.

Bramy dla kibiców otwarte będą od godziny 16:30. Zachęcamy do tego, by wchodzić możliwie jak najwcześniej tak żeby rozładować kolejki do wejścia. Kibice mają obowiązek zasłaniania ust i nosa podczas poruszania się po terenie stadionu, aż do momentu zajęcia swojego miejsca. Klub jest upoważniony do podejmowania wszelkich dodatkowych działań zmierzających do zwiększenia bezpieczeństwa osób obecnych na stadionie, w szczególności do odmowy wstępu osobom / usuwania ze stadionu osób, które nie przestrzegają zaleceń dotyczących higienicznych środków ostrożności.

W razie pytań, wątpliwości lub problemów z rezerwacją miejsca prosimy o kontakt z rzecznikiem prasowym klubu, Jakubem Piekutem:
tel: 664 935 869 lub e-mail: jakub.piekut@mkschojniczanka.pl

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” SA