KAROLEX wspiera Żółto-biało-czerwonych!

08.07.2020r.

Z wielką przyjemnością informujemy o nawiązaniu współpracy z Firmą Karolex Karol Jasiński!

Firma Karolex Karol Jasiński zapewnia najwyższej jakości transport różnego rodzaju towarów. W swojej kadrze posiada wyłącznie wyspecjalizowanych kierowców, a każdego klienta traktuje indywidualnie, elastycznie dostosowując się do jego potrzeb! Oferuje również przewóz towarów chłodzonych lub mrożonych w odpowiedniej dla nich temperaturze. Produkty dostarczane są do miejsc przeznaczenia w całej Polsce! Swoją ofertę kieruje do klientów indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych.

Polecamy usługi naszego nowego Partnera, a Firmie Karolex Karol Jasiński dziękujemy za wsparcie i zaufanie!

Zapraszamy również na fanpage Firmy Karolex Karol Jasiński na Facebooku oraz na stronę www.usugitransportowekarolexkaroljasinski.business.site/