Kolejne decyzje kadrowe

27.07.2020 (aktualizacja 03.08.2020)r.

MKS „Chojniczanka 1930” S.A. informuje o kolejnych decyzjach kadrowych. Aghvan Papikyan, Marcin Rajch i Kamil Wiktorski w przyszłym sezonie nie będą już reprezentować barw Chojniczanki.

Kontrakty wyżej wymienionych zawodników wygasają wraz z końcem lipca i nie zostaną przedłużone.

Aghvan Papikyan trafił do Chojnic latem ubiegłego roku z Olimpii Grudziądz. W barwach Chojniczanki rozegrał 26 meczów w których zdobył 3 bramki.

Marcin Rajch spędził przy Mickiewicza 12 niecały rok. 21-letni skrzydłowy trafił do naszego klubu z Wisły Tczew. Łącznie rozegrał 8 spotkań w których zdobył 1 bramkę.

Kamil Wiktorski dołączył do drużyny w przerwie zimowej z Podbeskidzia Bielsko-Biała. W koszulce z herbem Chojniczanki rozegrał 11 spotkań.

Wszystkim zawodnikom dziękujemy za grę dla naszego klubu i życzymy powodzenia w dalszej karierze!