Adam Nocoń trenerem Chojniczanki

01.08.2020 (aktualizacja 03.08.2020)r.

Zarząd Klubu MKS Chojniczanka 1930 S.A. informuje, że nowym trenerem pierwszego zespołu został Adam Nocoń.

Nowy szkoleniowiec „Chluby Grodu Tura” ostatnio pracował w Olimpii Elbląg. W pierwszym sezonie pracy w Elblągu uchronił drużynę przed spadkiem do III ligi. Nocoń przejął Olimpię po 11. kolejce gdy drużyna z 6 punktami na koncie zajmowała ostatnie miejsce w tabeli. Od tego momentu ekipa z Elbląga zdobyła 34 punkty i zakończyła ligę na bezpiecznym 13 miejscu. W drugim sezonie Olimpia cały czas była w grze o I ligę. W momencie gdy Adam Nocoń żegnał się z „Olimpijczykami” drużyna zajmowała 5 miejsce w tabeli. Olimpię Elbląg prowadził łącznie w 51 meczach notując średnią 1,59 pkt na mecz.

Adam Nocoń wcześniej prowadził m.in. Podbeskidzie Bielsko-Biała na poziomie 1 Ligi, Stal Bielsko-Biała, Ruch Zdzieszowice, Nadwiślana Góra czy GKS Tychy.

Trenerze, witamy w Chojniczance i życzymy powodzenia!
Prezentacja nowego trenera nastąpi w przyszłym tygodniu po powrocie Chojniczanki do treningów.

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” SA
fot. PressFocus