Dom bez Kosztów nowym Partnerem Chojniczanki!

12.09.2020 (aktualizacja 17.09.2020)r.

Koszty prądu i ogrzewania domu bliskie 0 zł – to cel firmy oraz ich Klientów. Osoby, które korzystają z oferowanych przez Dom bez Kosztów usług, zapewniają sobie jednocześnie systemy bezobsługowe i niewymagające serwisów. Połączenie folii grzewczych, fotowoltaiki i rekuperacji gwarantuje dom komfortowy, ekologiczny i oszczędny. System grzewczy Red Snake to folie, które są nowoczesną formą ogrzewania i stanowią odpowiedź na obecne trendy i wymagania w zakresie aranżacji wnętrz oraz ochrony środowiska.Instalacja fotowoltaiczna to nic innego jak własna minielektrownia korzystająca z darmowego i niewyczerpalnego źródła energii – Słońca. Dzięki rekuperacji w naszym domu nieustannie jest świeże i jednocześnie nieschłodzone powietrze (dzięki czemu potrzebujemy jeszcze mniej energii na ogrzewanie!).

Dom bez Kosztów proponuje również inne rozwiązania dla Twojego domu i rozwija swoją ofertę o kolejne. Jakie?

Zapraszamy do kontaktu:

www.dombezkosztow.com

biuro@dombezkosztow.com

ul. Piłsudskiego 8 (Angowicka 3), Chojnice

tel.: 730101910 oraz 728854561

Dziękujemy za wsparcie i zaufanie!