Emka S.A. Platynowym Sponsorem Chojniczanki

20.10.2020 (aktualizacja 25.10.2020)r.

Piątek, 18 września. O godzinie 9:00 nasza drużyna ruszyła do Elbląga, na mecz z tamtejszą Olimpią. Przed budynkiem klubu na naszych zawodników czeka nowy, oklejony autokar. Wygląda „PRO”, a to, co zastajemy w środku, przechodzi nasze najśmielsze oczekiwania. Luksus. Jeszcze raz dokładnie się mu przyglądamy z zewnątrz– oprócz wielkiego napisu „Chluba Grodu Tura” w oczy rzuca się logotyp „pewnej” firmy.

Tydzień później. Mecz Chojniczanka – Błękitni Stargard. Zawodnicy wybiegają na murawę, strzelają kolejne bramki, a dzień później na naszej stronie można obejrzeć galerię zdjęć z tego (wygranego!) spotkania. W oczy oprócz radości zawodników rzuca się następny logotyp na spodenkach i koszulce.

Kto dokładnie przyjrzał się obu tym logotypom, już wie, że to ta sama firma.

Mija trochę czasu, a my możemy przybliżyć Wam sylwetkę naszego nowego Sponsora Platynowego!

Firma EMKA S.A., bo o niej mowa jest jedną z czołowych firm w branży unieszkodliwiania odpadów medycznych i weterynaryjnych na rynku polskim. Swoją działalność rozpoczęła w 1992 roku. Firma od samego początku przyjęła na siebie rolę prekursora w branży gospodarki odpadami medycznymi i konsekwentnie wprowadzała kolejne nowe rozwiązania technologiczne i organizacyjne, które w efekcie dały poziom obsługi oferowany obecnie przez całą branżę. Innowacyjność, elastyczność i szerokie spojrzenie na proces obsługi klienta prezentowane przez zespół doświadczonych pracowników, zaowocowały standardem serwisowym wcześniej niespotykanym w branży unieszkodliwiania odpadów szpitalnych i weterynaryjnych.

EMKA dziękujemy za wsparcie i zaufanie!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego Platynowego Sponsora:

www.ekoemka.com.pl