Chojniczanka – Stal Rzeszów 2:1 (1:1)

21.11.2020r.

Bardzo ważne zwycięstwo Chojniczanki! Podopieczni trenera Adama Noconia pokonali Stal Rzeszów 2:1 odwracając losy meczu. Wynik otworzył Wojciech Reiman, który wykorzystał jedenastkę po faulu Pawla Sokoła. W 43 minucie Chluba Grodu Tura wyrównała wynik meczu za sprawą Szymona Skrzypczaka pewnie egzekwującego rzut karny podyktowany po zagraniu ręką przez zawodnika gości. Wynik ustalił Mateusz Klichowicz na samym początku drugiej połowy.

14. KOLEJKA 2 LIGA: CHOJNICZANKA – STAL RZESZÓW 2:1 (1:1)
0:1 – Wojciech Reiman (30′ – z rzutu karnego)
1:1 – Szymon Skrzypczak (43′ – z rzutu karnego)
2:1 – Mateusz Klichowicz (47′)

CHOJNICZANKA: 1. Paweł Sokół – 90. Jan Mudra, 3. Marcin Grolik, 26. Mateusz Bartosiak, 18. Krystian Wachowiak (89, 20. Michał Grobelny) – 23. Kamil Orlik (66, 71. Sergiy Napolov), 4. Paweł Czajkowski, 10. Maciej Kona, 9. Robert Ziętarski (66, 13. Artur Golański), 91. Mateusz Klichowicz (81, 21. Marcin Trojanowski) – 30. Szymon Skrzypczak (89, 79. Szymon Emche).

STAL: 24. Gerard Bieszczad – 20. Dominik Sadzawicki, 23. Jarosław Fojut, 26. Łukasz Góra, 37. Piotr Głowacki – 11. Wiktor Kłos (58, 69. Damian Michalik), 4. Wojciech Reiman, 21. Sławomir Szeliga (74, 68. Bartosz Wolski), 16. Błażej Szczepanek, 3. Mariusz Sławek (73, 7. Grzegorz Goncerz) – 34. Dawid Olejarka.

żółte kartki: Sokół, Orlik – Bieszczad, Olejarka.
sędziował: Maciej Pelka (Poznań).