Statystyczne podsumowanie rundy jesiennej 2020 – drugi zespół

31.12.2020r.

Statystyczne podsumowanie rundy jesiennej w wykonaniu drużyny rezerw w rozgrywkach IV Ligi RWS Investment Group.

BRAMKI

1. Paweł Szołtys – 9 bramek
2. Artur Pląskowski – 4 bramki
3. Kamil Orlik – 3 bramki
4. Daniel Czerwiński, Oskar Frygier, Tim Schopinski, Karol Szopiński, Marcin Trojanowski, Szymon Emche, Dominik Nowakowski – 2 bramki
5. Kacper Boniecki, Szymon Galikowski, Mateusz Remiszka, Stanisław Wędzelewski, Mateusz Tomaszewski, Artur Golański, Mateusz Cegiełka, Hubert Krzyżanowski, Kacper Madej – 1 bramka

ASYSTY

1. Paweł Szołtys – 5 asyst
2. Mateusz Tomaszewski, Marcin Trojanowski – 3 asysty
3. Mateusz Remiszka, Stanisław Wędzelewski, Mateusz Bartosiak, Artur Golański, Dominik Nowakowski – 2 asysty
4. Jakub Gąsiorowski, Mateusz Kołtonowski, Krzysztof Korczyc, Czesław Raburski, Tim Schopinski, Karol Szopiński, Michał Sacharuk, Szymon Emche, Mateusz Cegiełka, Kamil Orlik – 1 asysta

KLASYFIKACJA KANADYJSKA (BRAMKI + ASYSTY)

1. Paweł Szołtys – 14 pkt
2. Marcin Trojanowski – 5 pkt
3. Mateusz Tomaszewski, Kamil Orlik, – 4 pkt,
4. Szymon Emche, Artur Golański, Dominik Nowakowski, Mateusz Remiszka, Tim Schopinski, Karol Szopiński, Stanisław Wedzelewski, – 3 pkt
5. Mateusz Cegiełka – 2 pkt
6. Kacper Boniecki, Szymon Galikowski, Jakub Gąsiorowski, Mateusz Kołtonowski, Krzysztof Korczyc, Hubert Krzyżanowski, Kacper Madej, Czesław Raburski, Michał Sacharuk – 1 pkt

MINUTY NA BOISKU

1. Karol Szopiński – 1370 minut
2. Mateusz Tomaszewski – 1325 minut
3. Krzysztof Korczyc – 915 minut
4. Mateusz Cegiełka – 853 minuty
5. Jan Andrzejewski – 845 minut
6. Mateusz Kołtonowski – 835 minut
7. Paweł Szołtys – 810 minut
8. Kacper Kasperowicz – 780 minut
9. Jakub Banach – 720 minut
10. Mateusz Remiszka – 601 minut
11. Tim Schopinski – 563 minut
12. Marcin Trojanowski – 535 minut
13. Mateusz Bartosiak – 505 minut
14. Bartosz Ważyński – 467 minut
15. Stanisław Wędzelewski – 395 minut
16. Dominik Nowakowski – 390 minut
17. Daniel Czerwiński – 347 minut
18. Jakub Gąsiorowski – 334 minuty
19. Szymon Emche – 310 minut
20. Jakub Knut, Szymon Lewandowski – 270 minut
21. Michał Sacharuk – 260 minut
22. Oskar Frygier – 250 minut
23. Artur Golański, Kacper Madej – 245 minut
24. Kamil Orlik, Artur Pląskowski – 230 minut
25. Szymon Galikowski – 183 minuty
26. Kacper Boniecki – 175 minut
27. Paweł Czajkowski – 125 minut
28. Czesław Raburski – 106 minut
29. Kacper Gibas, Michał Grobelny – 90 minut
30. Hubert Krzyżanowski – 60 minut
31. Kacper Sztuka – 50 minut
32. Szymon Zimnicki – 20 minut

ŻÓŁTE KARTKI

1. Karol Szopiński, Mateusz Tomaszewski, Stanisław Wędzelewski – 3 żółte kartki
2. Szymon Emche, Paweł Szołtys Bartosz Ważyński – 2 żółte kartki
3. Kacper Kasperowicz, Dominik Nowakowski, Michał Sacharuk – 1 żółta kartka

CZERWONE KARTKI

BRAK

INNE

Najwięcej pełnych meczów – Karol Szopiński (12 meczów)
Najczęściej wchodzący z ławki – Daniel Czerwiński (8 razy)
Najmłodszy zawodnik – Kacper Sztuka (vs. MKS Władysławowo), 15 lat, 8 miesięcy, 2 dni
Najstarszy zawodnik – Michał Grobelny (vs. Powiśle Dzierzgoń), 30 lat, 9 miesięcy, 3 dni
Najniższa średnia wieku drużyny – 19,2 (vs. MKS Władysławowo)
Najwyższa średnia wieku drużyny – 22,8 (vs. Powiśle Dzierzgoń)

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” SA