Zimowe zgrupowanie w Jarocinie

05.01.2021 (aktualizacja 08.01.2021)r.

W czwartek 7 stycznia piłkarze Chojniczanki rozpoczną przygotowania do rundy wiosennej 2021. W ostatnich dniach dopinane były ostatnie szczegóły w planie przygotowań. Wiadomo już, że nasza drużyna w dniach 18.01 – 24.01 uda się na zgrupowanie do Jarocina.

Zdecydowaliśmy się na Jarocin ze względu na dobrą bazę jaką dysponuje ośrodek, który wybraliśmy. Trener Adam Nocoń będzie miał optymalne warunki do odpowiedniego przygotowania drużyny do rundy wiosennej – mówi dyrektor sportowy, Dawid Frąckowiak.

W trakcie obozu zaplanowany jest jeden mecz kontrolny. W niedzielę 24 stycznia żółto-biało-czerwoni zagrają w Jarocinie z Nielbą Wągrowiec. Będzie to pierwszy sparing Chojniczanki w tegorocznych przygotowaniach.

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” SA