07.01.2021 (aktualizacja 11.01.2021)r.

Czwartek 7 stycznia to pierwszy dzień zajęć naszej drużyny w 2021 roku.

Dzień rozpoczął się od pomiarów tkanki i masy ciała. Następnie zawodnicy w grupach zaczęli meldować się przy Mickiewicza 12, gdzie odbyły się testy mocy. Po południu zaplanowany został trening na boisku.

Podczas pierwszych dni zabraknie Sergiya Napolova i Jana Mudry, którzy wrócą ze swoich krajów kolejno w sobotę i poniedziałek.

Sztab szkoleniowy przygląda się powracającemu z wypożyczenia Marcinowi Kursowi (jesienią w III-ligowej Concordii Elbląg). Do kadry dołączony został także Jan Andrzejewski występujący w rundzie jesiennej w drużynie rezerw.

KADRA PODCZAS PIERWSZEGO DNIA PO POWROCIE DO TRENINGÓW

BRAMKARZE: Jakub Banach, Kacper Gibas, Szymon Lewandowski, Paweł Sokół
OBROŃCY: Jan Andrzejewski, Mateusz Bartosiak, Michał Grobelny, Marcin Grolik, Kacper Kasperowicz, Marcin Kurs, Martin Klabnik, Michał Sacharuk, Krystian Wachowiak
POMOCNICY: Mateusz Cegiełka, Paweł Czajkowski, Szymon Emche, Artur Golański, Maciej Kona, Mateusz Klichowicz, Tomasz Mikołajczak, Kamil Orlik, Adrian Rakowski, Marcin Trojanowski, Robert Ziętarski