Mikołaj Szalewski dyrektorem zarządzającym Chojniczanki

08.01.2021 (aktualizacja 14.01.2021)r.

Mikołaj Szalewski został dyrektorem zarządzającym Chojniczanki. Nową funkcję objął wraz z początkiem 2021 roku.

Zakres obowiązków będzie obejmował kwestie organizacyjne, finansowe i marketingowe. Ponadto będzie on również odpowiadał za wdrożenie strategii rozwoju w klubowej Akademii.

Dziękuję Zarządowi za powierzenie mi wyzwania jakim jest wdrażanie wypracowanej strategii w codziennej działalności Klubu. Jestem przekonany, że przy wsparciu wszystkich osób związanych z Chojniczanką będziemy wspólnie rozwijać Chlubę Grodu Tura – mówi nowy dyrektor zarządzający, Mikołaj Szalewski.

Stawiamy kolejny krok w celu rozwoju klubu i wzmocnienia struktur administracyjnych. Mikołaj jest z nami od kilku lat i swoją pracą potwierdził, że warto obdarzyć go zaufaniem powierzając funkcję dyrektora zarządzającego, którą cztery lata temu pełnił Leszek Bartnicki. Bardzo się cieszę, że to wśród naszych pracowników kształcą się kadry, które w przyszłości będą w stanie kierować klubem – komentuje prezes Jarosław Klauzo.

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” SA