Kadra na obóz w Jarocinie

18.01.2021 (aktualizacja 20.01.2021)r.

W poniedziałkowy poranek piłkarze Chojniczanki udali się na obóz do Jarocina, który potrwa do niedzieli 24 stycznia. W planie obozu przewidziany jest jeden mecz sparingowy. Na koniec pobytu żółto-biało-czerwoni zagrają w Jarocinie z trzecioligową Nielbą Wągrowiec.

Na obóz udało się 28 zawodników. W kadrze znalazł się już nowy napastnik Chluby Grodu Tura – Olaf Nowak. Na obóz jadą także nasi wychowankowie i zawodnicy z klubowej akademii czyli Marcin Kurs (2000), Kacper Kasperowicz (2002), Kacper Madej (2004), Kacper Sztuka (2004) i Szymon Zimnicki (2004).

Do Jarocina nie pojechała trójka zawodników. Arturowi Pląskowskiemu odnowił się uraz z którym walczył w trakcie rundy jesiennej. Michał Sacharuk jest przeziębiony i został odizolowany od drużyny. Natomiast w przypadku Marcina Trojanowskiego dopinane są szczegóły wypożyczenia do Sokoła Ostróda.

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” SA