Raport z Jarocina – obóz pierwszego zespołu

20.01.2021 (aktualizacja 21.01.2021)r.

Raport prosto z Jarocina gdzie na tygodniowym obozie przygotowawczym przebywa nasza pierwsza drużyna.

Obóz przebiega zgodnie z planem. Dzień rozpoczynamy zawsze o godzinie 7.30 od półgodzinnego rozruchu. Poranny rozruch odbywa się na hali. Następnie mamy zaplanowane śniadanie, a o godzinie 10.00 pierwszy trening na boisku. Po obiedzie zawodnicy mają czas na odpoczynek. O godzinie 16.30 odbywa się drugi trening – całym zespołem tylko na boisku lub w grupach na siłowni i boisku.

Pora wieczorowa to codzienna odnowa biologiczna pod egidą trenera Jakuba Bahyrycza przy wykorzystaniu basenu i sauny. Obecnie cała kadra, która udała się do Jarocina jest do dyspozycji sztabu i pracuje na pełnych obrotach. Nad sprawnym przebiegiem zgrupowania czuwa kierownik Leszek Szank. Warunki są bardzo dobre, wszystko jest na miejscu lub w bliskiej odległości.

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” SA