DZIĘKUJEMY!

19.02.2021 (aktualizacja 24.02.2021)r.

Napisać kawał dobrej roboty to mało. Nasza społeczność pokazała prawdziwą siłę Chojniczanki! Od samego rana przy Mickiewicza 12 robiło się gwarno. To nasi kibice, partnerzy, sponsorzy, pracownicy klubu pracowali w pocie czoła, by udało się oczyścić murawę Stadionu Miejskiego Chojniczanka 1930 z zalegającego śniegu.

Pragniemy z tego miejsca podziękować wszystkim, którzy dołączyli do naszego apelu.

W akcji „Odśnieżamy na Cracovię” zaangażowały się firmy: Marbruk, Eurostandard, Orsmed, Ermo, Chojnet, Urabaniak Inwestycje, M&G Szopińscy, Ginter, Skiba, Wrudnix, Izmir, Masarnia Brusy Gierszewscy, Selenka, Tompak, Fabryka Pojazdów, OSP Charzykowy, EMKA, Go-leasing Maciej Tojza, Zakład Ogólnobudowlany Dłużewski, ARGEO Arkadiusz Ryczek, MarVinci, Auto Naprawa Czarencki, Robty Ziemne Dariusz Sala, Greko, Urząd Miasta, PSB Mrówka Bysewo, Stobud, Karma. Nie zabrakło również zawodników oraz trenerów naszej klubowej akademii, a także sekcji lekkoatletycznej Chojniczanki. DZIĘKUJEMY!

Od samego rana przekazywaliśmy komunikaty prostu z placu boju, a o samej akcji zrobiło się bardzo głośno choćby w mediach społecznościowych.

Zostało jeszcze około 30% murawy do odśnieżenia. W związku z tym działamy również w sobotę rano. Swoją obecność zadeklarowały już firmy Romgaz i Marbruk. Jeżeli są jeszcze chętne osoby do pomocy, to zachęcamy do działania. Każde ręce do pracy będą bardzo przydatne.

JESZCZE RAZ DZIĘKUJEMY!

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” SA