Pewna wygrana w Siedlcach

Chojniczanka odniosła pewną i w pełni zasłużoną wygraną w meczu z Pogonią Siedlce. Do przerwy Chluba Grodu Tura prowadziła 1:0 po bramce Roberta Ziętarskiego. W drugiej połowie wynik podwyższył Szymon Skrzypczak.

20. KOLEJKA 2 LIGA: POGOŃ SIEDLCE – CHOJNICZANKA 0:2 (0:1)
0:1 – Robert Ziętarski (12′)
0:2 – Szymon Skrzypczak (53′)

POGOŃ SIEDLCE: 12. Rafał Misztal – 98. Maciej Kołoczek, 27. Julien Tadrowski, 31. Bartosz Brodziński, 2. Krystian Miś (86, 32. Dawid Nojszewski) – 11. Ishmael Baidoo, 4. Oskar Sewerzyński, 17. Bartosz Rymek (86, 15. Piotr Pierzchała), 29. Rafał Adamek (55, 10. Marcin Kozłowski II) – 22. Maciej Górski, 19. Miłosz Przybecki.

CHOJNICZANKA: 1. Paweł Sokół – 77. Michał Sacharuk (88, 22. Marcin Kurs), 3. Marcin Grolik, 38. Martin Klabník, 20. Michał Grobelny (77, 90. Jan Mudra) – 91. Mateusz Klichowicz, 9. Robert Ziętarski, 10. Maciej Kona, 17. Tomasz Mikołajczak (75, 4. Paweł Czajkowski), 97. Adam Ryczkowski – 30. Szymon Skrzypczak (88, 11. Olaf Nowak).

żółte kartki: Górski, Brodziński – Kona, Sacharuk, Sokół.
sędziował: Konrad Gąsiorowski (Biała Podlaska).