Akredytacje dziennikarskie na mecze MKS “Chojniczanka 1930” Chojnice

Szanowni Państwo,

Akredytacje dziennikarskie przyznawane są na podstawie wniosków przyjmowanych przez Elektroniczne Biuro Prasowe Chojniczanki:

Rejestracja konta w serwisie Accredito jest bezpłatna. Poniżej umieściliśmy wszelkie informacje potrzebne do założenia swojego konta lub konta redakcji
Instrukcja zakładania konta w Accredito

Redakcjom przysługują imienne akredytacje typu PRASA/INTERNET, FOTO i TV. Identyfikatory akredytacyjne będzie można odebrać na godzinę przed meczem – po okazaniu dokumentu tożsamości ze zdjęciem – w centrum prasowym przy ulicy Jeziornej (budynek za główną trybuną stadionu). Na miejscu można będzie także pobrać kody do internetu Wi-Fi i składy drużyn.

Akredytacja uprawnia do wstępu na teren Stadionu Miejskiego “Chojniczanka 1930” przy ul. Mickiewicza 12 podczas zawodów i wydarzeń organizowanych przez MKS “Chojniczanka 1930” Chojnice.

Osoby akredytowane przebywające na Stadionie Miejskim “Chojniczanka 1930” Chojnice zobowiązane są do przestrzegania zaleceń służb porządkowych oraz przedstawicieli Klubu.
MKS “Chojniczanka 1930” Chojnice zastrzega sobie prawo do weryfikacji danych wpisanych w formularzu oraz do odrzucenia wniosku.
Przesłanie wniosku jest równoznaczne ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w procesie akredytacyjnym.

TYPY AKREDYTACJI:
PRASA / INTERNET upoważnia do wstępu na trybunę i zajęcia miejsca w przeznaczonych dla dziennikarzy dwóch rzędach na sektorze B1.
FOTO upoważnia do wstępu na płytę boiska po uprzednim pobraniu kamizelki dla fotoreporterów. Brak zwrotu kamizelki skutkować będzie odebraniem akredytacji.
TV upoważnia do wstępu na specjalny punkt kamerowy lub płytę boiska po uprzednim pobraniu kamizelki. Brak zwrotu kamizelki skutkować będzie odebraniem akredytacji. Ten typ akredytacji przyznawany jest jedynie na wniosek mediów klubowych. Wyłączne prawa do nagrywania pola gry posiada telewizja Polsat.

Akredytacje upoważniają także do uczestnictwa w konferencjach prasowych organizowanych przez MKS “Chojniczanka 1930” Chojnice.

MKS “Chojniczanka 1930” Chojnice ma prawo unieważnić akredytację w przypadku naruszenia przez osobę akredytowaną postanowień niniejszego regulaminu akredytacji, regulaminu stadionu lub przepisów federacji sportowych dotyczących przedstawicieli mediów.

Wszelkie uwagi i pytania prosimy kierować do rzecznika prasowego klubu.
Rzecznik Prasowy – Jakub Piekut
ul. Mickiewicza 12, 89-600 Chojnice
prasa@mkschojniczanka.pl
telefon:
@JakubPiekut

Partnerzy Techniczni

Copyright © 2015 MKS Chojniczanka Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i realizacja Inpero.pl