stadion bilety kasa

CENNIK BILETÓW – sezon 2017/18
PRZEDSPRZEDAŻ
(w Strefie Kibica w Domu Towarowym Libera oraz w internecie – www.kupbilet.mkschojniczanka.pl lub www.kupbilet.pl)
BILET NORMALNY 15 zł
BILET ULGOWY
(do zakupu upoważnieni będą uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych do 18. roku życia, a także wszystkie Panie)
10 zł
 W DNIU MECZU
(w Strefie Kibica w Domu Towarowym Libera, na dwie godziny przed meczem w kasie przy wejściu na stadion oraz na www.kupbilet.pl
 BILET NORMALNY  20 zł
 BILET ULGOWY
17 zł
Dzieci do 7 lat (pod opieką osoby dorosłej, która zakupiła bilet), a także aktualni zawodnicy klubu za okazaniem ważnej legitymacji klubowej (w przypadku zakupu w przedsprzedaży)  wstęp bezpłatny

Sponsorzy Techniczni

Oficjalna Woda