INSTRUKCJA DOTYCZĄCA SPRZEDAŻY INTERNETOWEJ ZA POŚREDNICTWEM APLIKACJI KIBICA – WWW.KUPBILET.MKSCHOJNICZANKA.PL

1. Logowanie / Rejestracja
a) kibice, którzy byli choć raz na meczu Chojniczanki rozgrywanym na Stadionie Miejskim Chojniczanka, przy pierwszym logowaniu powinni odebrać z klubu swój login oraz hasło. Jest to możliwe na dwa sposoby – pierwszy to wizyta w Strefie Kibica i bezpłatny odbiór wydruku z systemu loginu i hasła na który trzeba się zalogować w serwisie kupbilet.mkschojniczanka.pl. Drugi sposób to kontakt mailowy na adres bilet@mkschojniczanka.pl. W odpowiedzi zwrotnej prześlemy dane konieczne do zalogowania się na swoje konto.
Po pierwszym logowaniu można zmienić hasło oraz dane kontaktowe.

b) kibice którzy nie byli jeszcze na meczu Chojniczanki muszą wejść w zakładkę “Zarejestruj Się”. Po podaniu wszystkich wymaganych danych, możliwe będzie zalogowanie się na swoje świeżo utworzone konto.

c) posiadacze Kart Kibica przy jej zakupie powinni otrzymać login i hasło i na te dane powinni się zalogować w zakładce „zaloguj się”

2. Po poprawnym zalogowaniu się, pojawi się harmonogram najbliższych meczów na który można zakupić bilet. Chcąc dokonać rezerwacji, należy wejść w „kup bilet” przy imprezie którą chcemy wybrać.

3. Na ekranie pojawią się szczegóły dotyczące rezerwacji biletu. W polu „Rodzaj biletu” należy wybrać czy wejściówka na mecz ma zostać nabita na Kartę Kibica (opcja „Karta”) czy też ma zostać wydrukowana na własnej drukarce (opcja „Kod kreskowy”). Poniżej należy dokonać wyboru ilości rezerwowanych miejsc (w przypadku zaznaczenia opcji Karta, pozostałe osoby także muszą posiadać karty kibica), typu biletu oraz dokonania wyboru miejsca (gospodarze, sektor, rząd, miejsce). Po dokonaniu wyboru należy kliknąć przycisk „Rezerwuj”.

kup1

4. Chcąc dokonać przelewu należy zjechać na sam dół strony i kliknąć przycisk „Płatność przez serwis Przelewy24”.
Na stronie serwisu wybierz formę płatności zaznaczając bank, za pośrednictwem którego chcesz dokonać przelewu (w danym banku musisz posiadać konto z możliwością wykonywania przelewów online).

Jeżeli chcesz dokonać płatności w późniejszym terminie, należy po zalogowaniu wejść w zakładkę „Moje bilety„. Następnie wybierz imprezy które chcesz opłacić zaznaczając odpowiadające im pole w kolumnie „Zapłać przelewem i wciśnij przycisk „Płatność przez serwis Przelewy24. W górnej części strony zostaną wyświetlone szczegóły dotyczące płatności. Kliknij przycisk „Kontynuuj. Zostaniesz przekierowany do serwisu Przelewy24.

5. Po dokonaniu przelewu w polu „Info” (ikonka „i”) pojawi się opcja „drukuj bilet”. Przeglądarka w nowym oknie otworzy podgląd wydruku nad którym pojawi się pole z napisem „drukuj”. Istnieje także możliwość wysłania biletu na adres e-mail i wydrukowania biletu z poziomu maila (przycisk „wyślij mailem”.

drukuj1drukuj2

6. W przypadku problemów z obsługą Aplikacji Kibica – kupbilet.mkschojniczanka.pl prosimy o kontakt:
telefon: 664 935 869
mail: bilet@mkschojniczanka.pl

Sponsorzy Platynowi

Sponsorzy Złoci

Sponsorzy Srebrni

Patroni Medialni

Sponsorzy Brązowi