Jan Mudra gościem ?Sportowego Weekendu? w Weekend FM

Jan Mudra rozgrywa właśnie swój drugi sezon w Chojniczance, ale dopiero w „Sportowym Weekendzie” czeski obrońca udzielił swojego pierwszego wywiadu w języku polskim. Jakub Piekut pytał go m.in. czy mecz z rezerwami Śląska Wrocław był jego najlepszym w chojnickim klubie? Kiedy strzeli pierwszego gola w „Chojnie” oraz czy woli grać na lewej czy prawej obronie? Opowiadał też o grze w Slovanie Liberec i występach w Lidze Europy. Wspominał też mecze w czeskiej młodzieżówce. W jednym z nich strzelił bramkę Polsce, której bramki strzegł Andrzej Witan – były golkiper MKS-u. Jak trafił do Chojniczanki? Dlaczego trener mówi na niego skoda octavia? Czy w Chojniczance działa „czechosłowacka mafia”? Na te pytania także odpowiadał Jan Mudra.

WYSŁUCHAJ ROZMOWĘ Z JANEM MUDRˇ TUTAJ

weekendfm.pl / Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” SA