W środę 4 lipca rusza sprzedaż karnetów na domowe mecze Chojniczanki. Nowością w tym roku będzie możliwość zakupu karnetu na cały sezon. Tradycyjnie będzie można także zakupić karnet tylko na jedną rundę.

Jeżeli nie chcesz przegapić żadnego domowego meczu, wolisz uniknąć stania w kolejce po bilety i chcesz zaoszczędzić, to kupno karnetu jest zdecydowanie najkorzystniejszym rozwiązaniem! Jesienią przy Mickiewicza 12 rozegramy 11 meczów, a pierwszym rywalem będzie Sandecja Nowy Sącz (weekend 21/22 lipca). W rundzie jesiennej czekają nas także mecze z: Rakowem Częstochowa, Puszczą Niepołomice, Odrą Opole, GKS-em Katowice, Stomilem Olsztyn, Stalą Mielec, Bytovią Bytów, ŁKS-em Łódź, Wigrami Suwałki i GKS-em 1962 Jastrzębie.

Dodatkowo dla wszystkich karnetowiczów, w momencie zakupu karnetu przewidzieliśmy 15% rabatu na klubową odzież (kolekcje klubowe i kolekcje adidas). Promocja nie obejmuje produktów przecenionych. Posiadacze karnetów mogą liczyć także na zniżkę na domowe mecze Pucharu Polski.

ZASADY DYSTRYBUCJI KARNETÓW

– Sprzedaż prowadzona będzie wyłącznie w Strefie Kibica Chojniczanki w Domu Towarowym Libera na II piętrze w godzinach od 10:00 do 17:00 (dni robocze) i od 10:00 do 13:30 (w soboty).

– Nośnikiem karnetu będzie karta karnetowa, wydawana już podczas zimowej sprzedaży. Jeżeli kibic będzie chciał zmienić miejsce na inne niż w rundzie wiosennej 2018, do kosztu karnetu zostanie doliczona kwota 10 zł za wyrobienie nowej karty z wybitym nowy miejscem. Przy transakcji w Strefie Kibica, należy wtedy zwrócić swoją starą kartę.

– Wyrobienie karty karnetowej po raz pierwszy dla nowych karnetowiczów, wliczone jest w cenę karnetu.

– Do zakupu karnetu ulgowego upoważnieni są uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych do 18. roku życia, a także wszystkie Panie.

– Wszyscy członkowie Sekcji Seniora, chcący zachować swoje miejsce z rundy wiosennej, proszeni są o kontakt lub osobistą wizytę w klubie od poniedziałku 2 lipca w celu wykupienia miejscówki na nową rundę.
Tel kontaktowy: 664 935 869.

TERMINY
4, 5, 6 i 7 lipca (środa, czwartek, piątek, sobota)
W tych dniach prowadzona będzie sprzedaż karnetów dla tych kibiców, którzy byli ich posiadaczami w rundzie wiosennej. Kibic będzie miał pierwszeństwo w zachowaniu dotychczasowego miejsca na trybunach. Istnieje także możliwość zarezerwowania miejsca, które w poprzedniej rundzie nie było zajęte przez karnetowicza. W innym przypadku (gdy wybrane przez nas krzesełko było wiosną przypisane do innej osoby) z zakupem należy poczekać do poniedziałku, czyli do momentu gdy dana rezerwacja być może nie zostanie przedłużona przez poprzedniego właściciela.

od 9 lipca (poniedziałek)
rozpocznie się sprzedaż otwarta dla wszystkich zainteresowanych.

CENNIK KARNETÓW NICE 1 LIGA 2018/19
DLA POSIADACZY KARNETÓW W RUNDZIE WIOSENNEJ 2018
KARNET NORMALNY NA CAŁY SEZON
KARNET NORMALNY NA RUNDĘ JESIENNĄ