Od poniedziałku 4 grudnia ruszyła sprzedaż karnetów na domowe mecze Chojniczanki w rundzie wiosennej Nice 1 Ligi.

W rundzie wiosennej na Stadionie Miejskim Chojniczanka rozegranych zostanie 8 emocjonujących spotkań na których nie może Ciebie zabraknąć! Najwygodniejszym i najtańszym rozwiązaniem jest zakup karnetu. Tradycyjnie przewidzieliśmy także specjalną zniżkę dla naszych stałych karnetowiczów.

W rundzie wiosennej w Chojnicach czekają nas mecze z: Rakowem Częstochowa, GKS-em Katowice, Odrą Opole, Zagłębiem Sosnowiec, Wigrami Suwałki, Stalą Mielec, Chrobrym Głogów i Drutex-Bytovią Bytów.

Sprzedaż potrwa przez całą zimę, aż do pierwszego meczu z Rakowem Częstochowa.
Zmianie ulegnie nośnik karnetu. Przy zakupie karnetu, kibic otrzyma kartę karnetową na której – oprócz danych kibica – będą także informacje o wykupionym miejscu czyli sektor i numer krzesełka. Pierwsze wyrobienie karty karnetowej będzie wliczone w cenę karnetu. Karty Kibica Chojniczanki nie tracą swojej ważności i dalej będą mogły służyć jako nośnik biletu czy być pomocne w trakcie dokonywania transakcji w Internecie.

Przypominamy także, że zimą na naszym stadionie będą wykonywane prace modernizacyjne. Będzie to budowa zadaszenia nad sektorami A1, A2 i A3 oraz ogrodzenia dzielącego przejście od trybuny między zadaszeniem, a sektorem C.

Prosimy naszych kibiców, by rozważnie dokonywać wyboru miejsca na stadionie z uwzględnieniem w/w prac modernizacyjnych, które będą gotowe już na pierwszy mecz rundy wiosennej z Rakowem Częstochowa (pierwszy weekend marca)

CENNIK – runda wiosenna Nice 1 Liga sezon 2017/2018
DLA POSIADACZY KARNETÓW W RUNDZIE JESIENNEJ 2017
KARNET NORMALNY 95 zł
KARNET ULGOWY
60 zł
DLA KIBICÓW BEZ KARNETU NA RUNDĘ JESIENNĄ 2017
KARNET NORMALNY 110 zł
KARNET ULGOWY 70 zł

Sponsorzy Platynowi

Sponsorzy Złoci

Sponsorzy Srebrni

Patroni Medialni

Sponsorzy Brązowi