Od poniedziałku 4 grudnia ruszyła sprzedaż karnetów na domowe mecze Chojniczanki w rundzie wiosennej Nice 1 Ligi.

W rundzie wiosennej na Stadionie Miejskim Chojniczanka rozegranych zostanie 8 emocjonujących spotkań na których nie może Ciebie zabraknąć! Najwygodniejszym i najtańszym rozwiązaniem jest zakup karnetu. Tradycyjnie przewidzieliśmy także specjalną zniżkę dla naszych stałych karnetowiczów.

W rundzie wiosennej w Chojnicach czekają nas mecze z: Rakowem Częstochowa, GKS-em Katowice, Odrą Opole, Zagłębiem Sosnowiec, Wigrami Suwałki, Stalą Mielec, Chrobrym Głogów i Drutex-Bytovią Bytów.

Sprzedaż potrwa przez całą zimę, aż do pierwszego meczu z Rakowem Częstochowa.
Zmianie ulegnie nośnik karnetu. Przy zakupie karnetu, kibic otrzyma kartę karnetową na której – oprócz danych kibica – będą także informacje o wykupionym miejscu czyli sektor i numer krzesełka. Pierwsze wyrobienie karty karnetowej będzie wliczone w cenę karnetu. Karty Kibica Chojniczanki nie tracą swojej ważności i dalej będą mogły służyć jako nośnik biletu czy być pomocne w trakcie dokonywania transakcji w Internecie.

Przypominamy także, że zimą na naszym stadionie będą wykonywane prace modernizacyjne. Będzie to budowa zadaszenia nad sektorami A1, A2 i A3 oraz ogrodzenia dzielącego przejście od trybuny między zadaszeniem, a sektorem C.

Prosimy naszych kibiców, by rozważnie dokonywać wyboru miejsca na stadionie z uwzględnieniem w/w prac modernizacyjnych, które będą gotowe już na pierwszy mecz rundy wiosennej z Rakowem Częstochowa (pierwszy weekend marca)

CENNIK – runda wiosenna Nice 1 Liga sezon 2017/2018
DLA POSIADACZY KARNETÓW W RUNDZIE JESIENNEJ 2017