Karnety

ZASADY DYSTRYBUCJI KARNETÓW

– Sprzedaż prowadzona będzie wyłącznie w Strefie Kibica Chojniczanki w Domu Towarowym Libera na II piętrze w dni robocze w godzinach od 10:00 do 16:00.

– Pierwszeństwo w nabywaniu karnetu będą mieli karnetowicze z sezonu 2019/20. Sprzedaż wyłącznie dla posiadaczy karnetów w poprzednim sezonie będzie prowadzona od czwartku 13 sierpnia do wtorku 18 sierpnia. Obecnie obowiązujące przepisy Rady Ministrów pozwalają na zapełnienie trybun w 50%, dlatego nie w każdym przypadku będzie możliwa rezerwacja swojego miejsca (sprzed pandemii). Tutaj obowiązywać więc będzie zasada kto pierwszy ten lepszy. Wciąż wyłączony ze sprzedaży zostaje sektor A6.

– Otwarta sprzedaż karnetów uruchomiona zostanie w środę 19 sierpnia.

– Wyrobienie karty karnetowej dla nowych karnetowiczów wliczone jest w cenę karnetu.

– Do zakupu karnetu ulgowego upoważnieni są uczniowie szkół do 18. roku życia oraz kobiety.

KORZYŚCI WYNIKAJĄCE Z POSIADANIA KARNETU

– darmowy wstęp na mecz Pucharu Polski z Olimpią Elbląg;
– ceny karnetów są dużo bardziej korzystne niż zakup pojedynczych wejściówek (nawet 5 meczów gratis w przypadku zakupu karnetu na cały sezon!)
– rezerwacja miejsca na cały sezon / rundę i uniknięcie kolejek po bilet;
– pierwszeństwo wejścia na stadion (w przypadku ograniczenia dostępnej liczby miejsc)
– zniżka i pierwszeństwo w zakupie biletu w przypadku rozgrywania kolejnych etapów Pucharu Polski na Stadionie Miejskim Chojniczanka 1930;
– 15% rabatu na koszulkę meczową i 20% na odzież (kolekcje klubowe i adidas) w momencie zakupu karnetu (nie dotyczy rzeczy już przecenionych);
– pierwszeństwo w zakupie karnetu w przyszłym sezonie;

W razie pytań lub problemów z rezerwacją miejsca prosimy o kontakt z rzecznikiem klubu, Jakubem Piekutem:
tel: 664 935 869 lub e-mail: jakub.piekut@mkschojniczanka.pl