karnet-mks1

Chojniczanka do rundy rewanżowej wystartuje z pole position jako lider ligi. W najbliższych miesiącach żółto-biało-czerwoni na własnym stadionie rozegrają 8 emocjonujących spotkań na których nie może Ciebie zabraknąć! Najwygodniejszym i najtańszym rozwiązaniem jest zakup karnetu. Pomóż Chojniczance w walce o historyczny wynik!

Sprzedaż karnetów na mecze Chojniczanki w rundzie wiosennej ruszy już 1 lutego. Dystrybucja odbywać się będzie w Strefie Kibica Chojniczanki znajdującej się na II piętrze w Domu Towarowym Libera. Natomiast od 6 lutego ruszy sprzedaż karnetów w internecie za pośrednictwem strony www.kupbilet.mkschojniczanka.pl.

Do kupna karnetu konieczne jest posiadanie karty kibica. W przypadku braku karty, można ją wyrobić w godzinach działania Strefy Kibica.

Przechwytywanie1* do zakupu karnetu/biletu ulgowego uprawnieni są uczniowie szkół podstawowych , gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych do 18. roku życia, a także kobiety.

Przechwytywanie2Internetowa sprzedaż karnetów – sprzedaż za pośrednictwem strony kupbilet.mkschojniczanka.pl ruszy 6 lutego. Zakup karnetu w internecie jest możliwy wyłącznie dla posiadaczy Karty Kibica Chojniczanki.

Przechwytywanie3Koszt wyrobienia Karty Kibica lub wyrobienie duplikatu wynosi 10 zł.
Do wyrobienia Karty Kibica potrzebny jest dowód osobisty. W przypadku dzieci legitymacja szkolna oraz nr PESEL. Karnety dla osób w wieku 7-13 lat są sprzedawane jedynie po wskazaniu prawnego i pełnoletniego opiekuna.

Przechwytywanie4Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” Chojnice

 

Sponsorzy Platynowi

Sponsorzy Złoci

Sponsorzy Srebrni

Sponsorzy Brązowi

Patroni Medialni

Sponsorzy Techniczni

Oficjalna Woda

Sponsorzy Rozgrywek