W środę 4 lipca rusza sprzedaż karnetów na domowe mecze Chojniczanki. Nowością w tym roku będzie możliwość zakupu karnetu na cały sezon. Tradycyjnie będzie można także zakupić karnet tylko na jedną rundę.

Jeżeli nie chcesz przegapić żadnego domowego meczu, wolisz uniknąć stania w kolejce po bilety i chcesz zaoszczędzić, to kupno karnetu jest zdecydowanie najkorzystniejszym rozwiązaniem! Jesienią przy Mickiewicza 12 rozegramy 11 meczów, a pierwszym rywalem będzie Sandecja Nowy Sącz (weekend 21/22 lipca). W rundzie jesiennej czekają nas także mecze z: Rakowem Częstochowa, Puszczą Niepołomice, Odrą Opole, GKS-em Katowice, Stomilem Olsztyn, Stalą Mielec, Bytovią Bytów, ŁKS-em Łódź, Wigrami Suwałki i GKS-em 1962 Jastrzębie.

Dodatkowo dla wszystkich karnetowiczów, w momencie zakupu karnetu przewidzieliśmy 15% rabatu na klubową odzież (kolekcje klubowe i kolekcje adidas). Promocja nie obejmuje produktów przecenionych. Posiadacze karnetów mogą liczyć także na zniżkę na domowe mecze Pucharu Polski.

ZASADY DYSTRYBUCJI KARNETÓW

– Sprzedaż prowadzona będzie wyłącznie w Strefie Kibica Chojniczanki w Domu Towarowym Libera na II piętrze w godzinach od 10:00 do 17:00 (dni robocze) i od 10:00 do 13:30 (w soboty).

– Nośnikiem karnetu będzie karta karnetowa, wydawana już podczas zimowej sprzedaży. Jeżeli kibic będzie chciał zmienić miejsce na inne niż w rundzie wiosennej 2018, do kosztu karnetu zostanie doliczona kwota 10 zł za wyrobienie nowej karty z wybitym nowy miejscem. Przy transakcji w Strefie Kibica, należy wtedy zwrócić swoją starą kartę.

– Wyrobienie karty karnetowej po raz pierwszy dla nowych karnetowiczów, wliczone jest w cenę karnetu.

– Do zakupu karnetu ulgowego upoważnieni są uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych do 18. roku życia, a także wszystkie Panie.

– Wszyscy członkowie Sekcji Seniora, chcący zachować swoje miejsce z rundy wiosennej, proszeni są o kontakt lub osobistą wizytę w klubie od poniedziałku 2 lipca w celu wykupienia miejscówki na nową rundę.
Tel kontaktowy: 664 935 869.

TERMINY
4, 5, 6 i 7 lipca (środa, czwartek, piątek, sobota)
W tych dniach prowadzona będzie sprzedaż karnetów dla tych kibiców, którzy byli ich posiadaczami w rundzie wiosennej. Kibic będzie miał pierwszeństwo w zachowaniu dotychczasowego miejsca na trybunach. Istnieje także możliwość zarezerwowania miejsca, które w poprzedniej rundzie nie było zajęte przez karnetowicza. W innym przypadku (gdy wybrane przez nas krzesełko było wiosną przypisane do innej osoby) z zakupem należy poczekać do poniedziałku, czyli do momentu gdy dana rezerwacja być może nie zostanie przedłużona przez poprzedniego właściciela.

od 9 lipca (poniedziałek)
rozpocznie się sprzedaż otwarta dla wszystkich zainteresowanych.

CENNIK KARNETÓW NICE 1 LIGA 2018/19
DLA POSIADACZY KARNETÓW W RUNDZIE WIOSENNEJ 2018
KARNET NORMALNY NA CAŁY SEZON
200 zł
KARNET NORMALNY NA RUNDĘ JESIENNĄ
135 zł
KARNET ULGOWY NA CAŁY SEZON
135 zł
KARNET ULGOWY NA RUNDĘ JESIENNĄ
90 zł
ZMIANA MIEJSCA Z RUNDY WIOSENNEJ / WYROBIENIE NOWEJ KARTY
10 zł
DLA KIBICÓW BEZ KARNETU NA RUNDĘ WIOSENNĄ 2018
KARNET NORMALNY NA CAŁY SEZON
235 zł
KARNET NORMALNY NA RUNDĘ JESIENNĄ
160 zł
KARNET ULGOWY NA CAŁY SEZON
160 zł
KARNET ULGOWY NA RUNDĘ JESIENNĄ
105 zł
WYROBIENIE NOŚNIKA KARNETOWEGO (KARTY KARNETOWEJ)
0 zł

Sponsorzy Platynowi

Sponsorzy Złoci

Sponsorzy Srebrni

Patroni Medialni

Sponsorzy Brązowi