Kartę Kibica Chojniczanki można wyrabiać w Strefie Kibica Chojniczanki znajdującej się na II piętrze w Domu Towarowym Libera przy przedmeczowych przedsprzedażach i sprzedaży karnetów przed startem danej rundy.
Usługa wyrobienia karty kosztuje 10 złotych, a jej ważność wynosi 5 lat. Do wyrobienia Karty Kibica potrzebny jest dowód tożsamości (lub skan z wyraźnym zdjęciem). Karta Kibica jest jedynym nośnikiem karnetów na mecze Chojniczanki i upoważnia także do zakupu biletów na platformie internetowej pod adresem kupbilet.mkschojniczanka.pl.

Karta Kibica spełnia podobne funkcje do karty telefonicznej – można ją doładować na pojedynczy mecz lub na całą rundę. Jej posiadanie jest wygodniejsze, gdyż jeden dokument wystarczy na wiele spotkań i sezonów w ciągu najbliższych 5 lat, bez konieczności ponownego wyrabiania karty po zakończeniu meczu bądź rundy. Jeden kibic może posiadać wyłącznie jedną aktywną kartę.

Partnerzy Techniczni

Copyright © 2015 MKS Chojniczanka Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i realizacja Inpero.pl