• TERMOWENT
  Termowent Złotym Sponsorem Chojniczanki!
  15 stycznia 2018

  Wraz z rozpoczęciem nowego roku Chojnicka firma – Termowent Group – staje się Złotym Sponsorem naszej drużyny! Tym samym rozpoczynamy kolejny rozdział naszej współpracy.

  (więcej…)

 • grafika sponsorzy informacja
  Spar-Meble Złotym Sponsorem Chojniczanki!
  12 stycznia 2018

  Bardzo miło nam poinformować, że dotychczasowy Srebrny Sponsor Chojniczanki – firma Spar-Meble – została Złotym Sponsorem naszej drużyny! Chojnicka firma wspiera “Żółto-biało-czerwonych” już od wielu lat. W związku z ciągłym rozwojem, firma Spar-Meble postanowiła jeszcze bardziej zwiększyć widoczność swojej marki za pośrednictwem naszego klubu.

  (więcej…)

 • 15
  II Mistrzostwa w Bowlingu Klubu Biznesu Chojniczanki
  14 grudnia 2017

  Za nami kolejne już rozgrywki w Bowlingu Klubu Biznesu Chojniczanki, które przyniosły nam nowego Mistrza! Zwycięzcą II edycji Mistrzostw w Bowlingu został Maciej Lemańczyk z firmy Agroursus, który wyprzedził zeszłorocznego zwycięzcę Krzysztofa Stencla z firmy Greko, oraz Dariusza Rylewskiego z firmy Compte For-Tech.

  (więcej…)

 • LUXBAR
  LuxBar wspiera Chojniczankę!
  6 grudnia 2017

  Z dużą radością informujemy o nawiązaniu współpracy z restauracją LuxBar, która dołącza do grona przedsiębiorstw wspierających Chojniczankę jako sponsor srebrny!

  (więcej…)

 • compte
  Compte For-Tech złotym sponsorem Chojniczanki!
  21 listopada 2017

  Z wielką satysfakcją informujemy o nawiązaniu współpracy z kolejnym przedsiębiorstwem. Tym razem do grona sponsorów Chojniczanki dołączyła firma Compte For-Tech! Dziękujemy za zaufanie okazane naszemu projektowi i liczymy na długą współpracę.

  (więcej…)

 • SINUS INFORMACJA
  Biuro Rachunkowe „Sinus” w Klubie Biznesu Chojniczanki!
  23 października 2017

  MKS Chojniczanka 1930 S.A. z przyjemnością informuje o nawiązaniu współpracy z Biurem Rachunkowym „Sinus”. Witamy w gronie Klubu Biznesu Chojniczanki! Dziękujemy za wsparcie i liczymy na długą oraz owocną współpracę.

  (więcej…)

 • Klub Biznesu
  Biznes w klubie sportowym – zapraszamy na Śniadanie Biznesowe
  17 października 2017

  Klub Biznesu jest platformą przeznaczoną dla przedsiębiorstw, która daje im możliwość rozwijania swojej firmy oraz stwarza okoliczności do nawiązywania nowych kontaktów biznesowych. Równocześnie zapewnia ona partnerów klubom sportowym. Jeden z największych Klubów Biznesu w Polsce funkcjonuje przy MKS Chojniczance 1930 Chojnice.
  (więcej…)

 • kacper zdjęcie
  Kacper Sporysz nowym Koordynatorem Klubu Biznesu
  16 października 2017

  Na „Żółto-biało-czerwonym” pokładzie witamy nowego pracownika – Kacpra Sporysza, który od chwili obecnej będzie pełnił funkcję koordynatora Klubu Biznesu Chojniczanki. (więcej…)

Sponsorzy Platynowi

Sponsorzy Złoci

Sponsorzy Srebrni

Sponsorzy Brązowi

Patroni Medialni

Sponsorzy Techniczni

Oficjalna Woda

Sponsorzy Rozgrywek