• TERMOWENT
    Termowent Złotym Sponsorem Chojniczanki!
    15 stycznia 2018

Wraz z rozpoczęciem nowego roku Chojnicka firma – Termowent Group – staje się Złotym Sponsorem naszej drużyny! Tym samym rozpoczynamy kolejny rozdział naszej współpracy.

• grafika sponsorzy informacja
    Spar-Meble Złotym Sponsorem Chojniczanki!
    12 stycznia 2018

Bardzo miło nam poinformować, że dotychczasowy Srebrny Sponsor Chojniczanki – firma Spar-Meble – została Złotym Sponsorem naszej drużyny! Chojnicka firma wspiera “Żółto-biało-czerwonych” już od wielu lat. W związku z ciągłym rozwojem, firma Spar-Meble postanowiła jeszcze bardziej zwiększyć widoczność swojej marki za pośrednictwem naszego klubu.

II Mistrzostwa w Bowlingu Klubu Biznesu Chojniczanki
    14 grudnia 2017

Za nami kolejne już rozgrywki w Bowlingu Klubu Biznesu Chojniczanki, które przyniosły nam nowego Mistrza! Zwycięzcą II edycji Mistrzostw w Bowlingu został Maciej Lemańczyk z firmy Agroursus, który wyprzedził zeszłorocznego zwycięzcę Krzysztofa Stencla z firmy Greko, oraz Dariusza Rylewskiego z firmy Compte For-Tech.

• LUXBAR
    LuxBar wspiera Chojniczankę!
    6 grudnia 2017

Z dużą radością informujemy o nawiązaniu współpracy z restauracją LuxBar, która dołącza do grona przedsiębiorstw wspierających Chojniczankę jako sponsor srebrny!

• compte
    Compte For-Tech złotym sponsorem Chojniczanki!
    21 listopada 2017

Z wielką satysfakcją informujemy o nawiązaniu współpracy z kolejnym przedsiębiorstwem. Tym razem do grona sponsorów Chojniczanki dołączyła firma Compte For-Tech! Dziękujemy za zaufanie okazane naszemu projektowi i liczymy na długą współpracę.

• SINUS INFORMACJA
    Biuro Rachunkowe „Sinus” w Klubie Biznesu Chojniczanki!
    23 października 2017

MKS Chojniczanka 1930 S.A. z przyjemnością informuje o nawiązaniu współpracy z Biurem Rachunkowym „Sinus”. Witamy w gronie Klubu Biznesu Chojniczanki! Dziękujemy za wsparcie i liczymy na długą oraz owocną współpracę.

• Klub Biznesu
    Biznes w klubie sportowym – zapraszamy na Śniadanie Biznesowe
    17 października 2017

Klub Biznesu jest platformą przeznaczoną dla przedsiębiorstw, która daje im możliwość rozwijania swojej firmy oraz stwarza okoliczności do nawiązywania nowych kontaktów biznesowych. Równocześnie zapewnia ona partnerów klubom sportowym. Jeden z największych Klubów Biznesu w Polsce funkcjonuje przy MKS Chojniczance 1930 Chojnice.

• kacper zdjęcie
    Kacper Sporysz nowym Koordynatorem Klubu Biznesu
    16 października 2017

Na „Żółto-biało-czerwonym” pokładzie witamy nowego pracownika – Kacpra Sporysza, który od chwili obecnej będzie pełnił funkcję koordynatora Klubu Biznesu Chojniczanki. (więcej…)