10. Andrzej Rybski

Informacja:
KONIEC!!! WYGRYWAMY 1:0!!!

90'
Podgórski spokojnie, lewą stroną, wywalczył rzut rożny dla Chojniczanki. Pełna kontrola

90'
Janukiewicz broni przy linii 16 metra. Klasa!

90'
Ładnie oddalamy zagrożenie z dala od naszej bramki. Gramy spokojnie na połowie rywala!

90'
sędzia dolicza cztery minuty

90'
Adam Ryczkowski!!!

89'
GOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!! CHOJNICZANKA!!!

87'
Lewą stroną gospodarze, ale to dośrodkowanie było zbyt głębokie. Piłkę przechwytuje Janukiewicz.

86'
Strzał głową Niewulisa. Niecelny.

86'
ostatnia zmiana gospodarzy. Wchodzi Hubert Tamalski, a schodzi Przemysław Oziębała.

85'
Długa piłkę na Oziębałę, górą Przemysław Pietruszka

84'
To mogła być bramka dla Chojniczanki. Dobra akcja Ryczkowskiego, ale Zawistowski, który miał sporo wolnego miejsca w ostatniej chwili zablokowany!

83'
To jest niesamowite co teraz zrobił Janukiewicz! Kapitalna interwencja na linii, po uderzeniu z metra Piceluka. To była setka!

82'
Jacek Podgórski fauluje. Rzut wolny dla Rakowa.

82'
ależ miesza tam lewą stroną Malinowski. Jego zagranie na nasze szczęście prosto pod nogi Boczka.

80'
Ostatnia zmiana w Chojniczance. Boisko opuszcza Jakub Bąk, a za niego wchodzi zapowiadany wcześniej Adam Ryczkowski.

79'
Szybko rozegrany stały fragment, wybija Chojniczanka.

79'
Mocne dośrodkowanie, jednak prosto w obronę Chojniczanki. Rzut rożny.

78'
Lisowski kontra Wróbel tuż przed polem karnym. Gdy wydawało się, że defensor Chojniczanki zażegna niebezpieczeństwo, ten jednak zmuszony do faulu. Wolny dla Rakowa z niebezpiecznego miejsca.

78'
W Chojniczance na placu gry za chwilę pojawi się Adam Ryczkowski

78'
boisko opuszcza Papikyan, a na jego miejsce wchodzi Tomasz Wróbel

77'
ładnie zakręcił teraz Papikyan, wypracowuje sobie wolną przestrzeń, ale to uderzenie było zbyt lekkie by zaskoczyć Radka Janukiewicza

75'
Zagranie do Piceluka....milimetry od bramki...znowu mamy dużo szczęścia.

74'
Cały zespół przy linii bocznej. Trener Brede udziela wskazówek. Jacek Podgórski, już gotowy do powrotu na boisko

73'
Chwila przerwy. Na murawie leży m.in. Jacek Podgórski, który wymaga opieki medycznej.

72'
Duriska wygrywa pojedynek główkowy z Pietruszką, ale uderza niecelnie

71'
Wybija Michał Markowski. Rzut rożny dla gospodarzy.

69'
Raków klei sobie kolejne okazje. Na jakiś czas przenosimy piłkę nieco dalej od naszego pola karnego, ale dominacja gospodarzy wciąż bardzo widoczna.

67'
Nie ma nas w tej połowie. Niestety

66'
Znowu Janukiewicz....niesamowite co dziś broni bramkarz Chojniczanki.

66'
W pole bramkowe wpada Oziębała, mało brakowało, a sięgnąłby tą piłkę. Od bramki Janukiewicz

65'
Ależ było blisko bramki dla Rakowa. Najpierw kapitalnie Janukiewicz, a następnie piłka odbija się od słupka. Rożny.

64'
w Rakowie. Na boisku pojawia się Paweł Piceluk, który zmienia Jose Embalo.

64'
W polu karnym najwyżej wyskakuje Michał Markowski, ale uderza niecelnie

63'
W końcu piłka pod polem karnym gospodarzy. Rzut rożny dla Chojniczanki

63'
Figiel wpada w pole karne i upada. Gospodarze domagają się jedenastki. Sędzia jednak nakazuje wznowić grę od bramki, a kapitan Rakowa zostaje ukarany kartką

60'
Rzut rożny dla Rakowa. W polu karnym górą Boczek. Podgórski wybija piłkę. Gospodarze szukają tej bramki i są coraz bliżej zdobycia gola.

57'
za Krzysztofa Drzazgę na placu gry melduje się Jacek Podgórski

57'
Znowu kapitalnie Janukiewicz!

56'
Za chwilę na boisku pojawi się Jacek Podgórski

56'
Kolejny strzał Rakowa. Na szczęście niecelnie.

56'
Raków zdominował Chojniczankę. Akcja za akcją gospodarzy. Sporo pracy mają teraz defensorzy gości.

55'
Strzał Papikyana świetnie broni Janukiewicz. Zawodnik gospodarzy jednak na spalonym.

53'
Strzał z dystansu gospodarzy. Próbował aktywny od samego początku Papikyan, ale niecelnie.

53'
Oziębała prawym skrzydłem, zagrywa do Embalo, dobrze wybija głową Boczek.

50'
zapowiadana zmiana. Schodzi Tomasz Mikołajczak, a za niego wchodzi Rafał Grzelak. Początek drugiej połowy podobny jak ta pierwsza. Nie dziwimy się, że trener Brede chce coś zmienić.

50'
Figiel uderza obok bramki

49'
Przedziera się w pole karne Papikyan i faulowany przez Boczka tuż przed polem karnym

48'
Rafał Grzelak szykowany do gry.

47'
Groźna akcja Rakowa. Papikyan jednak zbyt długo zwlekał ze strzałem i defensywa Chojniczanki zdążyła się dobrze ustawić. Po chwili uderzenie Malinowskiego, spokojnie broni Janukiewicz.

47'
Intensywnie rozgrzewa się Ryczkowski i Grzelak. Czyżby niebawem mieli pojawić na boisku?

46'
Rozpoczynamy drugą połowę. Trenerzy nie zdecydowali się na żadne zmiany. Walczymy!

Informacja:
Nie dziwimy się, że sędzia nic nie doliczył, gdyż nie było większych przerw w grze. Biorąc pod uwagę naprawdę groźne sytuacje, to w takiej statystyce mamy 2:1 dla gospodarzy. Chojniczanka jak na razie nastawiona bardziej na kontry.

45'
koniec pierwszej połowy. Do przerwy mamy bezbramkowy remis

44'
Akcja gospodarzy, piłka środkiem w pole karne, ale dobrze ustawiony Markowski kończy tę akcję. Chwilę później piłka była już pod bramką Lisa, ale strzał okazał się niecelny.

42'
Z dystansu uderza Papikyan. Daleko od bramki.

39'
Teraz dla odmiany Chojniczanka zaatakowała lewą stroną. Krzysztof Drzazga wpadł w pole karne, ale nie miał do kogo zagrać i ostatecznie został zablokowany. Od bramki Lis.

38'
Po dośrodkowaniu, do piłki doszedł Tomasz Boczek, który jednak zbyt mocno przełożył sobie piłkę nad rywalem i ta ostatecznie wypada poza pole gry.

37'
Przedziera się prawym skrzydłem Mikołajczak. Piłka wypada na rzut rożny.

35'
Do piłki sięga Michał Markowski, ale zbyt lekko by zaskoczyć golkipera Rakowa.

34'
Długa piłka na Markowskiego, ale defensywa Rakowa wybija piłkę na rzut rożny

34'
Teraz wolny dla Chojniczanki, już na połowie gospodarzy. Podchodzi Zawistowski.

33'
Embalo kontra Paprzycki w polu karnym. Upada Embalo, który domaga się karnego. Sędzia pokazuje zawodnikowi gospodarzy kartkę.

31'
Malinowski kontra Lisowski. Zawodnik Rakowa decyduje się na strzał (albo zagranie?), które jest niecelne.

31'
Raków próbuje się przedrzeć w pole karne, a to raz prawą, raz lewą, a zaraz potem środkiem. Dobrze ustawiona Chojniczanka nie pozwala jednak na zbyt wiele rywalowi.

29'
Kolejna udana interwencja Markowskiego. Chwilę później ponownie atakuje Raków, ale tym razem wybija Boczek.

28'
Próba z dystansu Łukasza Góry, ale niecelnie. Od bramki Janukiewicz

27'
Mikołajczak przepychany na środku boiska, sędzia ponownie bez reakcji, co zdenerwowało napastnika Chojniczanki

26'
Ciekawe rozegranie Chojniczanki, strzał Kuby Bąka, ale blokuje Góra. Dobra sytuacja Chojniczanki!

25'
Po udanym początku gospodarzy, coraz śmielej do głosu dochodzi Chojniczanka. Teraz rzut rożny dla naszej drużyny.

23'
Kontra Chojniczanki, w pole karne Pietruszka, ale wybijają gospodarze.

22'
Piłka szybko wraca w pobliże pola karnego Chojniczanki. Teraz udana interwencja Michała Markowskiego.

21'
Bez strachu. Paprzycki wygrał pojedynek główkowy i wybił piłkę.

21'
Kolejny rzut rożny dla gospodarzy

19'
Teraz dobrze w defensywie Lisowski, który rozpoczął kontrę Chojniczanki. Piłka trafiła na drugie skrzydło do Krzysztofa Drzazgi, jednak z tej akcji ostatecznie nic nie wyszło.

18'
Mikołajczak upada na połowie Rakowa, sędzia nakazuje grać dalej. Z akcją wychodzi Raków, ale piłkę na aut wybija Pietruszka.

17'
Na chwilę obecną oddaliśmy kompletnie inicjatywę gospodarzom...

16'
Po rożnym, kolejna próba uderzenia z dystansu, ale tym razem zablokowana przez obronę Chojniczanki.

16'
Łabajka z dystansu, świetnie broni Janukiewicz!

15'
Pierwszy kwadrans gry za nami. Raków dłużej utrzymuje się przy piłce i wypracowuje groźne sytuacje.

13'
Przekombinowali teraz gospodarze na połowie Chojniczanki. Świetnie akcję przerwał Bąk, który po chwili został sfaulowany.

12'
Teraz ponownie groźnie pod bramką Janukiewicza. Figiel szuka w polu karnym Embalo...mało brakowało, a napastnik dopadłby do piłki

10'
Wolny na 40 metrze dla Chojniczanki. Zawistowski jednak bardzo niedokładnie.

9'
Zawistowski dał się wyprzedzić Oziębale w środkowej strefie, ten popędził pod pole karne i zagrywa na jedenastkę, ale to uderzenie było niecelne.

8'
Mikołajczak w środku pola ograł trzech zawodników, ale niestety dalsze zagranie już niedokładne.

7'
Dalej próbują straszyć gospodarze, ale teraz nieporozumienie w ofensywie i od bramki Janukiewicz

6'
Po pierwszym strzale, piłka została wybita przez Lisowskiego. Po drugim...odbiła się od słupka i od rąk Janukiewicza.

6'
Teraz ogromne szczęscie Chojniczanki! I do dobry refleks Janukiewicza. Uff...

4'
Niezły początek Paprzyckiego. W przeciągu tych paru minut, wygrał już kilka pojedynków w środku pola

3'
Zawistowski na krótki słupek do Mikołajczaka, ale uderzenie napastnika Chojniczanki nad bramką

3'
Pierwszy rzut rożny dla Chojniczanki

3'
Pierwszy kontakt z piłką Janukiewicza. Długa piłka gospodarzy "do nikogo"

2'
Jak na razie gra toczy się w środku pola. Mikołajczak obstawiony przez dwóch zawodników gospodarzy, ale jak na razie zawodnikowi Chojniczanki udaje się gubić krycie.

1'
Od środka Chojniczanka. Zaczynamy!

Informacja:
Piłkarze już wychodzą na murawę. Za chwilę zaczynamy!

Informacja:
Dzisiaj swój sezon miały zainaugurować rezerwy Chojniczanki, ale w związku z wczorajszymi anomaliami pogodowymi i bardzo utrudnionymi warunkami drogowymi zespół pozostał w Chojnicach i mecz został przełożony.

Informacja:
Dzisiejszy mecz, będzie już siódmym starciem pomiędzy tymi zespołami. Bilans pojedynków między Chojniczanką, a Rakowem jest korzystny dla zespołu z Chojnic. Chojniczanka wygrywała dwa razy, a raz wygrywał Raków.

Informacja:
Głównym sędzią dzisiejszego spotkania będzie Artur Aluszyk ze Szczecina. Sędzia Aluszyk prowadził jak dotąd pięć spotkań Chojniczanki i cztery z nich kończyły się wygranymi zespołu z Chojnic.

Informacja:
Murawa prezentuje się bardzo dobrze. Warunki pogodowe też niczego sobie. Pochmurno, około 23 stopni.

Informacja:
Witamy ze stadionu w Częstochowie! O godzinie 17:30 rozpoczniemy starcie z Rakowem Częstochowa.