Sektor Rodzinny A1 na Stadionie Miejskim „Chojniczanka 1930”

Sektor Rodzinny

Przyjdź na Stadion Miejski „Chojniczanka 1930” ze swoimi dziećmi, wspieraj Chojniczankę i ciesz się bezcennymi sportowymi emocjami w gronie rodzinnym! Strefa, w której na najmłodszych będą czekały dodatkowe atrakcje, usytuowana będzie na sektorze A1, czyli pierwszym od wejścia na stadion.

W animację dzieci zaangażowało się Przedszkole Integracyjne „Skrzaty” oraz nasz partner – internetowy partyshop Congee.pl.

Zapraszamy wszystkie przedszkolaki, uczniów szkół podstawowych, a także ich rodziców do odwiedzenia specjalnie wydzielonej strefy, w której będzie między innymi możliwość pomalowania twarzy w barwy klubu, zrobienia tatuaży zmywalnych, zdobycia zdjęcia bądź autografu zawodników MKS-u i dopingowania „żółto-biało-czerwonych” wraz z naszą maskotką – Chojnusiem!

Istnieje możliwość zarówno indywidualnego odwiedzenia sektora, jak i grupowego. W przypadku chęci zorganizowania przez szkołę bądź przedszkole grupowego wyjścia na mecz Chojniczanki prosimy o kontakt mailowy na adres bilet@mkschojniczanka.pl.

Podkreślamy, że sektor jest wydzieloną częścią obiektu, w której animatorzy jedynie organizują czas małym fanom, a nie sprawują nad nimi opieki (dzieci powinny przebywać pod opieką rodzica lub opiekuna).

Sponsorzy Techniczni

Oficjalna Woda