Kolejka 1 – 1-2 sierpnia
GKS Katowice 2-0 Wigry Suwałki 1 sierpnia, 19:00 (2260)
Filip Burkhardt 22, Povilas Leimonas 28
Zagłębie Sosnowiec 0-1 Wisła Płock 2 sierpnia, 18:00 (3080)
Maksymilian Rogalski 41
Arka Gdynia 1-1 Zawisza Bydgoszcz 1 sierpnia, 18:00 (5937)
Rafał Siemaszko 27 – Kamil Drygas 48
W 39. minucie Marcus Vinícius (Arka Gdynia) nie wykorzystał rzutu karnego.
MKS Kluczbork 0-2 Chrobry Głogów 1 sierpnia, 17:00 (1411)
Maciej Górski 62, 90
żółtą kartką został ukarany także rezerwowy zawodnik gości – Michał Michalec
Pogoń Siedlce 0-4 Dolcan Ząbki 1 sierpnia, 17:00 (310)
Michał Bajdur 24, 44, Bartosz Osoliński 37, Daniel Gołębiewski 85
w Pruszkowie
Miedź Legnica 2-2 Chojniczanka Chojnice 1 sierpnia, 18:00 (1688)
Błażej Telichowski 31, Michał Ilków-Gołąb 51 – Maciej Rogalski 43, Piotr Kieruzel 47
GKS Bełchatów 0-1 Stomil Olsztyn 1 sierpnia, 17:00 (2148)
Łukasz Suchocki 42
Sandecja Nowy Sącz 0-1 Bytovia Bytów 1 sierpnia, 18:00 (798)
Janusz Surdykowski 10
Olimpia Grudziądz 0-1 Rozwój Katowice 1 sierpnia, 20:00 (2000)
Sebastian Gielza 43
Kolejka 2 – 8-9 sierpnia
Wigry Suwałki 4-0 Rozwój Katowice 9 sierpnia, 20:00 (1555)
Tomasz Jarzębowski 12, Maksims Rafaļskis 41, Mateusz Żebrowski 50, 68
Bytovia Bytów 2-2 Olimpia Grudziądz 8 sierpnia, 20:00 (1800)
Michał Jakóbowski 3, Janusz Surdykowski 73 – Marcin Kaczmarek 29 (k), Fabian Pawela 61
w Grudziądzu; Bytovia gospodarzem
Stomil Olsztyn 2-2 Sandecja Nowy Sącz 8 sierpnia, 19:45 (2259)
Arkadiusz Aleksander 32 (s), Michał Trzeciakiewicz 83 – Ołeksandr Tarasenko 85, Arkadiusz Aleksander 90
Chrobry Głogów 1-1 Pogoń Siedlce 8 sierpnia, 19:00 (1200)
Michał Michalec 32 – Krzysztof Bodziony 27
Zawisza Bydgoszcz 2-3 MKS Kluczbork 8 sierpnia, 18:00 (1293)
Kamil Drygas 52 (k), Szymon Lewicki 65 – Piotr Kasperkiewicz 34, Sebastian Deja 36, Marcin Nowacki 69
Wisła Płock 0-2 Arka Gdynia 9 sierpnia, 18:00 (1720)
Rafał Siemaszko 18, Paweł Abbott 90
W 55. minucie Krzysztof Sobieraj (Arka Gdynia) nie wykorzystał rzutu karnego.
GKS Katowice 0-1 Zagłębie Sosnowiec 8 sierpnia, 18:00 (6700)
Konrad Budek 24
GKS Bełchatów 2-1 Chojniczanka Chojnice 8 sierpnia, 20:00 (1523)
Bartłomiej Bartosiak 82 (k), Patryk Rachwał 90 (k) – Andrzej Rybski 54
Miedź Legnica 1-1 Dolcan Ząbki 8 sierpnia, 20:00 (1498)
Błażej Telichowski 32 – Aleksander Jagiełło 68
Kolejka 3 – 15-16 sierpnia
Zagłębie Sosnowiec 2-3 Wigry Suwałki 15 sierpnia, 18:30 (2155)
Michał Fidziukiewicz 72, 86 – Kamil Adamek 4, Bartłomiej Kalinkowski 32, Tomasz Jarzębowski 88
W 90. minucie Michał Fidziukiewicz (Zagłębie Sosnowiec) nie wykorzystał rzutu karnego.
Arka Gdynia 1-0 GKS Katowice 15 sierpnia, 18:00 (4532)
Tadeusz Socha 90
MKS Kluczbork 1-2 Wisła Płock 15 sierpnia, 17:00 (1150)
Michał Kojder 44 – Dimityr Ilijew 49, Mikołaj Lebedyński 85
Pogoń Siedlce 0-3 Zawisza Bydgoszcz 16 sierpnia, 17:00 (234)
Wasił Panajotow 50, Alvarinho 67, Jakub Łukowski 90
w Pruszkowie
Miedź Legnica 0-2 Chrobry Głogów 16 sierpnia, 18:00 (2765)
Wołodymyr Hudyma 71, Szymon Drewniak 88
GKS Bełchatów 1-1 Dolcan Ząbki 15 sierpnia, 20:00 (1427)
Hieronim Gierszewski 45 – Marcin Krzywicki 64
Sandecja Nowy Sącz 3-1 Chojniczanka Chojnice 15 sierpnia, 18:00 (744)
Ołeksandr Tarasenko 55, Sebastian Szczepański 82, Bartosz Sobotka 90 – Paweł Zawistowski 64
Olimpia Grudziądz 2-0 Stomil Olsztyn 15 sierpnia, 20:00 (1500)
Marcin Kaczmarek 7 (k), Robert Szczot 89
Rozwój Katowice 1-1 Bytovia Bytów 15 sierpnia, 11:00 (800)
Filip Kozłowski 90 – Janusz Surdykowski 58
Kolejka 4 – 22-23 sierpnia
Wigry Suwałki 2-2 Bytovia Bytów 22 sierpnia, 20:00 (1592)
Bartłomiej Kalinkowski 7, Adrian Karankiewicz 23 – Michał Jakóbowski 43, Janusz Surdykowski 71
Stomil Olsztyn 2-1 Rozwój Katowice 22 sierpnia, 19:45 (1633)
Rafał Kujawa 6, Łukasz Suchocki 71 – Robert Tkocz 54
Chojniczanka Chojnice 2-1 Olimpia Grudziądz 22 sierpnia, 19:00 (1000)
Piotr Kieruzel 12, Tomasz Mikołajczak 34 – Marcin Kaczmarek 63
w Grudziądzu; Chojniczanka gospodarzem
Chrobry Głogów 1-2 GKS Bełchatów 22 sierpnia, 19:00 (1600)
Łukasz Szczepaniak 48 – Seweryn Michalski 80, Václav Cverna 82
Zawisza Bydgoszcz 4-1 Miedź Legnica 21 sierpnia, 20:30 (2483)
Jakub Smektała 35, Szymon Lewicki 49, Wasił Panajotow 65, Dawid Smug 76 (s) – Bartosz Ślusarski 8
Wisła Płock 0-2 Pogoń Siedlce 22 sierpnia, 19:00 (815)
Adam Duda 62, Konrad Wrzesiński 84
GKS Katowice 5-1 MKS Kluczbork 22 sierpnia, 19:00 (1650)
Grzegorz Goncerz 7, 19, 27, 87 (k), Adrian Frańczak 82 – Piotr Giel 78
Zagłębie Sosnowiec 4-2 Arka Gdynia 22 sierpnia, 18:00 (4297)
Jakub Arak 25, Łukasz Matusiak 34, Michał Fidziukiewicz 64, Martin Pribula 72 – Michał Nalepa 4, Rashid Yussuff 81
Sandecja Nowy Sącz 3-2 Dolcan Ząbki 22 sierpnia, 18:00 (1500)
Arkadiusz Aleksander 13, Bartłomiej Dudzic 66, 68 – Paweł Tarnowski 19 (k), Damian Kądzior 52
Kolejka 5 – 26 sierpnia
Arka Gdynia 0-2 Wigry Suwałki 26 sierpnia, 18:30 (4137)
Jakub Bartkowski 55 (k), Kamil Adamek 70
MKS Kluczbork 1-1 Zagłębie Sosnowiec 26 sierpnia, 17:00 (1000)
Sebastian Deja 90 – Jakub Arak 33
Pogoń Siedlce 2-0 GKS Katowice 27 sierpnia, 18:00 (230)
Adam Duda 8, Dawid Dzięgielewski 36
w Pruszkowie
Miedź Legnica 1-0 Wisła Płock 27 sierpnia, 17:30 (1669)
Grzegorz Bartczak 90
GKS Bełchatów 2-1 Zawisza Bydgoszcz 26 sierpnia, 17:30 (1579)
Paweł Zięba 82, Hieronim Gierszewski 86 – Szymon Lewicki 6
Sandecja Nowy Sącz 1-1 Chrobry Głogów 26 sierpnia, 18:00 (1198)
Arkadiusz Aleksander 39 (k) – Damian Byrtek 77
Olimpia Grudziądz 1-1 Dolcan Ząbki 26 sierpnia, 19:00 (800)
Donald Djoussé 52 – Daniel Gołębiewski 77
Rozwój Katowice 1-3 Chojniczanka Chojnice 26 sierpnia, 17:00 (1000)
Patryk Kun 90 – Andrzej Rybski 51, Łukasz Kosakiewicz 64, Tomasz Mikołajczak 78
Bytovia Bytów 1-1 Stomil Olsztyn 23 września, 18:00 (659)
Chris Jastrzembski 35 – Dawid Szymonowicz 80
w pierwotnym terminie (26 sierpnia, 18:00) odwołany na wniosek gospodarzy
Kolejka 6 – 29-30 sierpnia
Wigry Suwałki 1-2 Stomil Olsztyn 30 sierpnia, 20:00 (3066)
Łukasz Moneta 51 – Rafał Kujawa 13, Grzegorz Lech 59
Chojniczanka Chojnice 1-6 Bytovia Bytów 16 września, 20:00 (2700)
Andrzej Rybski 34 – Mateusz Klichowicz 4, 70, 80, Dawid Kort 26, Łukasz Wróbel 40, Janusz Surdykowski 90
Dolcan Ząbki 1-0 Rozwój Katowice 29 sierpnia, 18:00 (190)
Daniel Gołębiewski 56
w Pruszkowie
Chrobry Głogów 2-1 Olimpia Grudziądz 30 sierpnia, 17:00 (1163)
Szymon Drewniak 55, Maciej Górski 90 – Wojciech Reiman 76
Zawisza Bydgoszcz 2-2 Sandecja Nowy Sącz 29 sierpnia, 18:00 (1286)
Szymon Lewicki 24, Dawid Szufryn 45 (s) – Bartłomiej Kasprzak 21, Mateusz Bartków 83
Wisła Płock 2-0 GKS Bełchatów 30 sierpnia, 19:00 (596)
Wojciech Łuczak 61, Damian Piotrowski 80
GKS Katowice 0-1 Miedź Legnica 30 sierpnia, 18:00 (1800)
Tomasz Midzierski 88
Zagłębie Sosnowiec 2-1 Pogoń Siedlce 30 sierpnia, 18:00 (2300)
Krzysztof Markowski 9, Sebastian Dudek 19 (k) – Mariusz Rybicki 39
Arka Gdynia 1-1 MKS Kluczbork 29 sierpnia, 17:30 (3478)
Paweł Abbott 34 – Michał Kojder 78
Kolejka 7 – 5-6 września
MKS Kluczbork 1-1 Wigry Suwałki 5 września, 17:00 (900)
Maciej Kowalczyk 18 – Piotr Ruszkul 67
Pogoń Siedlce 2-2 Arka Gdynia 6 września, 17:00 (385)
Adam Duda 65, Mariusz Rybicki 67 – Michał Marcjanik 60, Rafał Siemaszko 82
w Pruszkowie
Miedź Legnica 1-4 Zagłębie Sosnowiec 29 września, 18:30 (1583)
Łukasz Garguła 67 (k) – Jakub Arak 36, 60, Grzegorz Fonfara 68, Łukasz Matusiak 76
w pierwotnym terminie (6 września, 15:00) odwołany z powodu powołania zawodników Miedzi do reprezentacji narodowych
GKS Bełchatów 1-2 GKS Katowice 5 września, 15:00 (1621)
Seweryn Michalski 12 – Filip Burkhardt 78, Łukasz Pielorz 86
Sandecja Nowy Sącz 1-3 Wisła Płock 5 września, 18:00 (1121)
Mateusz Bartków 37 – Cezary Stefańczyk 51, Arkadiusz Reca 56, 83
Olimpia Grudziądz 2-3 Zawisza Bydgoszcz 4 września, 18:00 (1508)
Kamil Kurowski 14, Marcin Kaczmarek 82 (k) – Szymon Lewicki 35, Kamil Drygas 77, Mica 80
Rozwój Katowice 0-1 Chrobry Głogów 6 września, 15:00 (728)
Michał Ilków-Gołąb 43
Bytovia Bytów 1-4 Dolcan Ząbki 5 września, 18:00 (1305)
Krzysztof Bąk 79 – Daniel Gołębiewski 29, 61, Damian Świerblewski 57, 73
W 65. minucie Janusz Surdykowski (Bytovia Bytów) nie wykorzystał rzutu karnego.
Stomil Olsztyn 2-0 Chojniczanka Chojnice 5 września, 19:45 (2500)
Michał Trzeciakiewicz 30, Tomasz Wełna 61
Kolejka 8 – 12-13 września
Wigry Suwałki 0-1 Chojniczanka Chojnice 12 września, 19:00 (2378)
Maciej Rogalski 43
Dolcan Ząbki 1-0 Stomil Olsztyn 12 września, 16:00 (290)
Antonio Calderón 83
w Pruszkowie
Chrobry Głogów 0-1 Bytovia Bytów 11 września, 18:00 (1200)
Janusz Surdykowski 59
Zawisza Bydgoszcz 2-1 Rozwój Katowice 12 września, 17:00 (1426)
Jakub Łukowski 21, Kamil Drygas 83 – Michał Gałecki 59
Wisła Płock 3-0 Olimpia Grudziądz 12 września, 19:00 (750)
Mikołaj Lebedyński 44, Jakub Bąk 68, 90
GKS Katowice 2-4 Sandecja Nowy Sącz 11 września, 18:00 (1650)
Adrian Frańczak 38, Paweł Szołtys 72 – Povilas Leimonas 2 (s), Arkadiusz Aleksander 62, Bartosz Sobotka 75, Josef Čtvrtníček 84 (k)
Zagłębie Sosnowiec 0-1 GKS Bełchatów 11 września, 19:00 (2505)
Bartłomiej Bartosiak 56 (k)
Arka Gdynia 2-0 Miedź Legnica 13 września, 17:00 (3476)
Rafał Siemaszko 31, Paweł Abbott 80
MKS Kluczbork 3-2 Pogoń Siedlce 12 września, 16:00 (800)
Marcin Nowacki 10, Michał Kojder 14, Szymon Sobczak 72 – Kamil Dmowski 68, Daniel Chyła 90
Kolejka 9 – 19-20 września
Pogoń Siedlce 1-0 Wigry Suwałki 20 września, 16:00 (287)
Adam Duda 23
w Pruszkowie
Miedź Legnica 4-1 MKS Kluczbork 19 września, 18:00 (1566)
Grzegorz Bartczak 3, Marquitos 37, Łukasz Garguła 81, Tadas Labukas 87 – Maciej Kowalczyk 78
GKS Bełchatów 1-1 Arka Gdynia 18 września, 18:00 (1678)
Cezary Demianiuk 11 – Michał Nalepa 90
Sandecja Nowy Sącz 3-3 Zagłębie Sosnowiec 19 września, 18:00 (1195)
Arkadiusz Aleksander 20, 53 (k), Mateusz Bartków 64 – Dawid Ryndak 7, Jakub Arak 68, 79
Olimpia Grudziądz 1-0 GKS Katowice 19 września, 18:00 (831)
Kamil Kurowski 37
Rozwój Katowice 2-1 Wisła Płock 19 września, 15:00 (959)
Łukasz Winiarczyk 13 (k), Patryk Kun 57 – Mikołaj Lebedyński 76
Bytovia Bytów 2-2 Zawisza Bydgoszcz 20 września, 17:00 (890)
Łukasz Wróbel 56 (k), Janusz Surdykowski 68 – Kamil Drygas 26 (k), Sylwester Patejuk 90
Stomil Olsztyn 2-1 Chrobry Głogów 20 września, 12:45 (2330)
Irakli Meschia 24 (k), Grzegorz Lech 78 (k) – Damian Byrtek 18
Chojniczanka Chojnice 1-1 Dolcan Ząbki 20 września, 19:00 (1000)
Bartłomiej Niedziela 68 – Damian Świerblewski 84
Kolejka 10 – 26-27 września
Wigry Suwałki 0-1 Dolcan Ząbki 27 września, 12:45 (1327)
Damian Kądzior 64
Chrobry Głogów 0-1 Chojniczanka Chojnice 27 września, 17:00 (850)
Paweł Zawistowski 10
W 73. minucie Maciej Rogalski (Chojniczanka Chojnice) nie wykorzystał rzutu karnego.
Zawisza Bydgoszcz 3-0 Stomil Olsztyn 27 września, 18:00 (2111)
Szymon Lewicki 44, 81, Sylwester Patejuk 61
Wisła Płock 2-1 Bytovia Bytów 26 września, 18:00 (540)
Arkadiusz Reca 26, Mikołaj Lebedyński 76 – Mateusz Klichowicz 75
GKS Katowice 2-2 Rozwój Katowice 25 września, 18:00 (1800)
Bartosz Iwan 10, Oliver Práznovský 38 – Łukasz Kopczyk 26, Tomasz Wróbel 55
Zagłębie Sosnowiec 0-0 Olimpia Grudziądz 25 września, 18:00 (2000)
Arka Gdynia 2-1 Sandecja Nowy Sącz 26 września, 17:30 (3619)
Paweł Abbott 46, Michał Nalepa 60 – Arkadiusz Aleksander 21
MKS Kluczbork 0-0 GKS Bełchatów 27 września, 15:00 (1000)
Miedź Legnica 1-1 Pogoń Siedlce 25 września, 18:00 (1541)
Wojciech Łobodziński 89 – Kamil Dmowski 34
Kolejka 11 – 3-4 października
Miedź Legnica 0-0 Wigry Suwałki 2 października, 18:00 (1213)
W 48. minucie Jakub Bartkowski (Wigry Suwałki) nie wykorzystał rzutu karnego.
GKS Bełchatów 0-0 Pogoń Siedlce 3 października, 17:00 (1511)
Sandecja Nowy Sącz 1-2 MKS Kluczbork 3 października, 17:00 (988)
Bartłomiej Kasprzak 14 – Michał Kojder 4, Maciej Kowalczyk 27
Olimpia Grudziądz 1-2 Arka Gdynia 2 października, 18:00 (1833)
Konrad Jałocha 49 (s) – Przemysław Stolc 78 (k), Rashid Yussuff 88
Rozwój Katowice 0-1 Zagłębie Sosnowiec 3 października, 15:00 (1200)
Dawid Ryndak 28
Bytovia Bytów 0-3 GKS Katowice 3 października, 18:00 (790)
Oliver Práznovský 39, Grzegorz Goncerz 75, 78
Stomil Olsztyn 1-1 Wisła Płock 4 października, 12:45 (2544)
Grzegorz Lech 45 (k) – Mikołaj Lebedyński 86
Chojniczanka Chojnice 0-2 Zawisza Bydgoszcz 3 października, 18:00 (1600)
Sylwester Patejuk 32, Szymon Lewicki 84
Dolcan Ząbki 1-1 Chrobry Głogów 2 października, 18:00 (1350)
Paweł Tarnowski 38 (k) – Wołodymyr Hudyma 18 (k)
Kolejka 12 – 10-11 października
Wigry Suwałki 1-2 Chrobry Głogów 10 października, 15:00 (1015)
Dawit Makaradze 67 – Michał Ilków-Gołąb 46, Maciej Górski 57
W 62. minucie Szymon Drewniak (Chrobry Głogów) nie wykorzystał rzutu karnego.
Zawisza Bydgoszcz 0-3 Dolcan Ząbki 11 października, 15:00 (2483)
Paweł Tarnowski 36, Damian Świerblewski 38, Szymon Matuszek 87
Wisła Płock 2-1 Chojniczanka Chojnice 10 października, 17:00 (600)
Wojciech Łuczak 44, Mikołaj Lebedyński 75 – Łukasz Kosakiewicz 90
GKS Katowice 2-2 Stomil Olsztyn 10 października, 18:00
Grzegorz Goncerz 42 (k), Paweł Szołtys 61 – Rafał Kujawa 29, Irakli Meschia 59
bez udziału publiczności
Zagłębie Sosnowiec 2-0 Bytovia Bytów 9 października, 19:00 (1600)
Dawid Ryndak 9, Michał Fidziukiewicz 65
Arka Gdynia 4-0 Rozwój Katowice 10 października, 17:30 (4125)
Marcus Vinícius 43, 50, 74, Paweł Abbott 57
MKS Kluczbork 1-0 Olimpia Grudziądz 10 października, 15:00 (450)
Maciej Kowalczyk 56
Pogoń Siedlce 0-0 Sandecja Nowy Sącz 11 października, 17:30 (180)
w Pruszkowie
Miedź Legnica 1-1 GKS Bełchatów 10 października, 17:00 (1280)
Bartosz Ślusarski 23 – Hieronim Gierszewski 80
W 19. minucie Łukasz Garguła (Miedź Legnica) nie wykorzystał rzutu karnego.
Kolejka 13 – 17-18 października
GKS Bełchatów 0-2 Wigry Suwałki 17 października, 17:00 (1313)
Kamil Adamek 41, Łukasz Moneta 90
Sandecja Nowy Sącz 3-2 Miedź Legnica 17 października, 17:00 (887)
Sebastian Szczepański 12, Przemysław Szarek 84, Maciej Małkowski 90 – Keon Daniel 18, Adrian Łuszkiewicz 90
Olimpia Grudziądz 0-1 Pogoń Siedlce 17 października, 17:00 (500)
Adam Duda 51
Rozwój Katowice 0-1 MKS Kluczbork 17 października, 15:00 (500)
Rafał Niziołek 27 (k)
Bytovia Bytów 1-1 Arka Gdynia 17 października, 18:00 (1300)
Mateusz Klichowicz 73 – Marcus Vinícius 62 (k)
Stomil Olsztyn 2-4 Zagłębie Sosnowiec 16 października, 20:30 (2230)
Wojciech Fabisiak 14 (s), Dawid Szymonowicz 17 – Martin Pribula 5, 53, 87, Sebastian Dudek 50 (k)
Chojniczanka Chojnice 0-2 GKS Katowice 17 października, 18:00 (1200)
Maciej Bębenek 43, Krzysztof Wołkowicz 69
Dolcan Ząbki 0-1 Wisła Płock 17 października, 18:00 (907)
Piotr Darmochwał 53
W 85. minucie Paweł Tarnowski (Dolcan Ząbki) nie wykorzystał rzutu karnego.
Chrobry Głogów 3-1 Zawisza Bydgoszcz 18 października, 12:45 (1300)
Maciej Górski 51, Michał Ilków-Gołąb 65, Łukasz Bogusławski 70 – Wasił Panajotow 45
Kolejka 14 – 24-25 października
Wigry Suwałki 0-1 Zawisza Bydgoszcz 24 października, 17:00 (1100)
Jakub Smektała 84
Wisła Płock 0-1 Chrobry Głogów 25 października, 12:45 (720)
Damian Sędziak 23
GKS Katowice 2-0 Dolcan Ząbki 25 października, 12:45
Grzegorz Goncerz 17, 69
bez udziału publiczności
Zagłębie Sosnowiec 2-1 Chojniczanka Chojnice 23 października, 19:00 (1650)
Łukasz Matusiak 25, Michał Fidziukiewicz 44 – Paweł Zawistowski 31
Arka Gdynia 0-1 Stomil Olsztyn 23 października, 20:30 (4256)
Jarosław Ratajczak 35
MKS Kluczbork 1-1 Bytovia Bytów 24 października, 15:00 (740)
Sebastian Deja 74 – Mateusz Klichowicz 37
Miedź Legnica 4-0 Olimpia Grudziądz 24 października, 17:00 (1266)
Łukasz Garguła 16, Valērijs Šabala 24, 48, Wojciech Łobodziński 52
GKS Bełchatów 1-0 Sandecja Nowy Sącz 24 października, 17:00 (1289)
Hieronim Gierszewski 58
Rozwój Katowice 2-3 Pogoń Siedlce 24 października, 15:00 (600)
Damian Mielnik 37, Daniel Chyła 78 (s) – Adam Duda 5, 80, Dawid Dzięgielewski 76
Kolejka 15 – 31 października
Sandecja Nowy Sącz 1-0 Wigry Suwałki 31 października, 17:00 (959)
Arkadiusz Aleksander 53
Olimpia Grudziądz 1-3 GKS Bełchatów 31 października, 17:00 (531)
Michal Piter-Bučko 14 – Piotr Witasik 6, Václav Cverna 31, Aghwan Papikjan 81
Rozwój Katowice 2-1 Miedź Legnica 31 października, 13:00 (500)
Adam Czerkas 88, Patryk Kun 90 – Marquitos 8
Bytovia Bytów 3-1 Pogoń Siedlce 31 października, 16:00 (810)
Artur Formela 14, 60, Janusz Surdykowski 50 – Ernest Dzięcioł 72
Stomil Olsztyn 1-0 MKS Kluczbork 31 października, 17:00 (2038)
Rafał Kujawa 44 (k)
Chojniczanka Chojnice 2-3 Arka Gdynia 2 listopada, 18:00 (1088)
Bartłomiej Niedziela 23, Dragan Jelič 86 – Alan 39, 71, Grzegorz Tomasiewicz 82
w pierwotnym terminie (30 października, 18:00) odwołany na wniosek policji
Dolcan Ząbki 4-1 Zagłębie Sosnowiec 31 października, 14:00 (869)
Marcin Krzywicki 20, 55, Igor Sapała 22, Michał Bajdur 57 – Szymon Matuszek 71 (s)
Chrobry Głogów 0-0 GKS Katowice 30 października, 20:30 (1727)
Zawisza Bydgoszcz 1-3 Wisła Płock 31 października, 15:00 (1500)
Jakub Smektała 43 – Arkadiusz Reca 17, Mikołaj Lebedyński 37, Damian Piotrowski 86
Kolejka 16 – 7-8 listopada
Wigry Suwałki 1-2 Wisła Płock 7 listopada, 16:00 (933)
Łukasz Hanzel 22 – Damian Piotrowski 21, Arkadiusz Reca 38
GKS Katowice 1-0 Zawisza Bydgoszcz 7 listopada, 17:00
Bartosz Iwan 17
bez udziału publiczności
Zagłębie Sosnowiec 2-0 Chrobry Głogów 8 listopada, 12:45 (2410)
Grzegorz Fonfara 44, Martin Pribula 73
Arka Gdynia 3-2 Dolcan Ząbki 6 listopada, 20:30 (3173)
Michał Nalepa 43, Antoni Łukasiewicz 59, Rafał Siemaszko 79 – Marcin Krzywicki 12, 24
MKS Kluczbork 1-3 Chojniczanka Chojnice 7 listopada, 13:00 (600)
Kamil Nitkiewicz 88 – Rafał Grzelak 52, 90, Andrzej Rybski 62
Pogoń Siedlce 0-1 Stomil Olsztyn 8 listopada, 12:00 (260)
Rafał Kujawa 17 (k)
w Pruszkowie
Miedź Legnica 2-0 Bytovia Bytów 7 listopada, 16:00 (1109)
Valērijs Šabala 15, Marquitos 25
GKS Bełchatów 0-2 Rozwój Katowice 7 listopada, 17:00 (1831)
Patryk Kun 17, Bartosz Jaroszek 43
Sandecja Nowy Sącz 0-0 Olimpia Grudziądz 7 listopada, 16:00 (718)
Kolejka 17 – 14-15 listopada
Olimpia Grudziądz 0-2 Wigry Suwałki 14 listopada, 17:00 (545)
Kamil Adamek 43, Łukasz Hanzel 52 (k)
Rozwój Katowice 2-0 Sandecja Nowy Sącz 14 listopada, 13:00 (700)
Adam Czerkas 36, 46
Bytovia Bytów 2-2 GKS Bełchatów 14 listopada, 18:00 (500)
Janusz Surdykowski 37 (k), Marek Opałacz 58 – Marcin Flis 26, Łukasz Wróbel 84 (s)
Stomil Olsztyn 0-1 Miedź Legnica 14 listopada, 15:00 (1730)
Tomasz Midzierski 90
Chojniczanka Chojnice 1-0 Pogoń Siedlce 14 listopada, 17:00 (590)
Piotr Kieruzel 89
Dolcan Ząbki 1-1 MKS Kluczbork 14 listopada, 17:00 (300)
Antonio Calderón 33 (k) – Marcin Nowacki 29
Chrobry Głogów 0-1 Arka Gdynia 15 listopada, 12:45
Paweł Abbott 45
bez udziału publiczności
Zawisza Bydgoszcz 6-1 Zagłębie Sosnowiec 5 grudnia, 16:00 (1023)
Kamil Drygas 9 (k), 44, 45, Szymon Lewicki 37, 56, Jakub Smektała 72 – Michał Fidziukiewicz 13
w pierwotnym terminie (14 listopada, 16:00) odwołany z powodu powołania zawodnika Zawiszy do reprezentacji narodowej
Wisła Płock 2-0 GKS Katowice 13 listopada, 18:30 (600)
Damian Piotrowski 36, 53
Kolejka 18 – 21-22 listopada
Wigry Suwałki 0-1 GKS Katowice 21 listopada, 16:00 (715)
Grzegorz Goncerz 90
Wisła Płock 3-1 Zagłębie Sosnowiec 22 listopada, 12:45 (3000)
Arkadiusz Reca 7, Mikołaj Lebedyński 46, Piotr Wlazło 81 – Grzegorz Fonfara 45
Zawisza Bydgoszcz 2-2 Arka Gdynia 20 listopada, 20:30 (846)
Kamil Drygas 75 (k), 90 – Michał Nalepa 25, Marcus Vinícius 81
Chrobry Głogów 5-1 MKS Kluczbork 21 listopada, 16:00 (621)
Maciej Górski 15, 76, 80, Łukasz Szczepaniak 82, Mateusz Hałambiec 89 – Karol Szymański 35 (s)
Dolcan Ząbki 6-1 Pogoń Siedlce 20 listopada, 18:00 (413)
Kamil Wiktorski 43, Damian Kądzior 46, Daniel Gołębiewski 68, 79, Damian Jakubik 70, Damian Świerblewski 85 – Mariusz Rybicki 22
Chojniczanka Chojnice 1-0 Miedź Legnica 22 listopada, 16:00 (700)
Paweł Zawistowski 90
Stomil Olsztyn 0-2 GKS Bełchatów 20 listopada, 18:00 (1874)
Lukas Klemenz 69, Seweryn Michalski 77
Bytovia Bytów 1-0 Sandecja Nowy Sącz 21 listopada, 16:00 (400)
Michał Jakóbowski 45
Rozwój Katowice 0-2 Olimpia Grudziądz 21 listopada, 13:00 (500)
Adam Banasiak 76, 90
Kolejka 19 – 28-29 listopada
Chojniczanka Chojnice 2-0 GKS Bełchatów 28 listopada, 16:00 (700)
Przemysław Pietruszka 5 (k), Przemysław Czerwiński 23
Dolcan Ząbki 3-4 Miedź Legnica 3 grudnia, 13:00 (270)
Damian Kądzior 6, 76, Mateusz Wieteska 47 – Tadas Labukas 2, 10, Łukasz Garguła 71 (k), Keon Daniel 88
w pierwotnym terminie (28 listopada, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Rozwój Katowice 1-3 Wigry Suwałki 28 listopada, 13:00 (700)
Bartosz Jaroszek 36 – Łukasz Hanzel 45, Kamil Adamek 52, Łukasz Moneta 73
Olimpia Grudziądz 1-1 Bytovia Bytów 28 listopada, 17:00 (450)
Michal Piter-Bučko 90 – Mateusz Klichowicz 60
W 29. minucie Janusz Surdykowski (Bytovia Bytów) nie wykorzystał rzutu karnego.
Sandecja Nowy Sącz 0-2 Stomil Olsztyn 28 listopada, 16:00 (498)
Paweł Łukasik 14, Rafał Kujawa 76
Pogoń Siedlce 1-0 Chrobry Głogów 29 listopada, 15:00 (130)
Mariusz Rybicki 81
w Pruszkowie
MKS Kluczbork 0-1 Zawisza Bydgoszcz 28 listopada, 13:00 (600)
Szymon Lewicki 90
Arka Gdynia 4-2 Wisła Płock 27 listopada, 20:30 (6179)
Paweł Abbott 29, 48, Paweł Wojowski 79, Rafał Siemaszko 82 – Mikołaj Lebedyński 37, 90
Zagłębie Sosnowiec 2-1 GKS Katowice 29 listopada, 12:45 (3700)
Michał Fidziukiewicz 84, 90 – Povilas Leimonas 83
Kolejka 20 – 5-6 marca
Wigry Suwałki 0-2 Zagłębie Sosnowiec 4 marca, 18:00 (1356)
Sebastian Dudek 14, Krzysztof Markowski 85
GKS Katowice 0-2 Arka Gdynia 6 marca, 12:45 (3800)
Marcus Vinícius 17, Paweł Abbott 36
Wisła Płock 3-0 MKS Kluczbork 5 marca, 15:00 (3149)
Damian Piotrowski 15 (k), Dimityr Ilijew 40, Arkadiusz Reca 50
Zawisza Bydgoszcz 1-0 Pogoń Siedlce 5 marca, 17:00 (2483)
Jakub Smektała 60
Chrobry Głogów 2-1 Miedź Legnica 4 marca, 18:00 (2436)
Maciej Górski 26, Kevin Lafrance 65 – Tadas Labukas 4
Dolcan Ząbki 0-3 GKS Bełchatów
(wo)
Chojniczanka Chojnice 0-1 Sandecja Nowy Sącz 5 marca, 17:00 (1300)
Maciej Małkowski 58
Stomil Olsztyn 1-1 Olimpia Grudziądz 5 marca, 13:00 (1900)
Rafał Kujawa 75 – Nildo 23
Bytovia Bytów 2-1 Rozwój Katowice 5 marca, 16:00 (638)
Mateusz Klichowicz 21, Omar Monterde 90 – Tomasz Szatan 24
Kolejka 21 – 12-13 marca
Dolcan Ząbki 0-3 Sandecja Nowy Sącz
(wo)
Bytovia Bytów 0-0 Wigry Suwałki 12 marca, 16:00 (600)
Rozwój Katowice 2-1 Stomil Olsztyn 11 marca, 20:00 (821)
Przemysław Gałecki 61 (k), Adam Czerkas 68 – Paweł Głowacki 82
na Stadionie Miejskim
Olimpia Grudziądz 1-0 Chojniczanka Chojnice 12 marca, 17:00 (1500)
Nildo 56
GKS Bełchatów 1-1 Chrobry Głogów 12 marca, 17:00 (2012)
Aghwan Papikjan 81 – Szymon Drewniak 90
Miedź Legnica 1-1 Zawisza Bydgoszcz 13 marca, 12:45 (1250)
Artjom Artjunin 42 – Karol Angielski 55
Pogoń Siedlce 0-0 Wisła Płock 12 marca, 17:00 (2467)
MKS Kluczbork 1-2 GKS Katowice 12 marca, 18:00 (1980)
Sebastian Deja 51 – Bartosz Iwan 3, Krzysztof Wołkowicz 24
Arka Gdynia 2-2 Zagłębie Sosnowiec 11 marca, 20:30 (8602)
Paweł Abbott 25, Dariusz Formella 90 – Krzysztof Sobieraj 8 (s), Michał Fidziukiewicz 76
Kolejka 22 – 19-20 marca
Wigry Suwałki 0-1 Arka Gdynia 20 marca, 17:00 (1332)
Dariusz Formella 52
Zagłębie Sosnowiec 0-2 MKS Kluczbork 20 marca, 18:00 (2122)
Grzegorz Fonfara 34 (s), Maciej Kowalczyk 54
GKS Katowice 1-0 Pogoń Siedlce 19 marca, 17:00 (2000)
Rafał Zembrowski 74 (s)
Wisła Płock 2-0 Miedź Legnica 18 marca, 20:30 (2476)
Damian Piotrowski 34, Wojciech Łuczak 90
Zawisza Bydgoszcz 1-0 GKS Bełchatów 20 marca, 12:45 (1983)
Sebastian Kamiński 81
Chrobry Głogów 1-1 Sandecja Nowy Sącz 19 marca, 18:00
Damian Sędziak 62 – Maciej Małkowski 55
W 49. minucie Wojciech Trochim (Sandecja Nowy Sącz) nie wykorzystał rzutu karnego.
bez udziału publiczności
Dolcan Ząbki 0-3 Olimpia Grudziądz
(wo)
Chojniczanka Chojnice 1-3 Rozwój Katowice 19 marca, 17:00 (1000)
Patryk Mikita 62 – Adam Czerkas 32, Filip Kozłowski 85, 89
Stomil Olsztyn 0-0 Bytovia Bytów 19 marca, 14:00 (1650)
Kolejka 23 – 26 marca
Stomil Olsztyn 2-2 Wigry Suwałki 26 marca, 12:00 (2100)
Grzegorz Lech 2, Rafał Kujawa 8 – Bartłomiej Kalinkowski 14, Kamil Adamek 77
Bytovia Bytów 1-1 Chojniczanka Chojnice 24 marca, 18:00 (880)
Charles Nwaogu 37 – Maciej Rogalski 71
Rozwój Katowice 3-0 Dolcan Ząbki
(wo)
Olimpia Grudziądz 2-1 Chrobry Głogów 26 marca, 14:00 (1100)
Marcin Kaczmarek 63 (k), 85 – Łukasz Szczepaniak 38
Sandecja Nowy Sącz 4-0 Zawisza Bydgoszcz 26 marca, 13:00 (1176)
Maciej Małkowski 13 (k), 54, 59, Bartłomiej Dudzic 84
GKS Bełchatów 0-2 Wisła Płock 28 marca, 20:30 (2004)
Arkadiusz Reca 2, Dimityr Ilijew 82
Miedź Legnica 1-1 GKS Katowice 25 marca, 18:00 (1944)
Tadas Labukas 44 – Krzysztof Wołkowicz 80
Pogoń Siedlce 3-2 Zagłębie Sosnowiec 26 marca, 12:10 (2455)
Mariusz Rybicki 7, Kamil Jonkisz 9, Mateusz Żytko 76 (k) – Robert Bartczak 63, Jakub Arak 90
mecz pierwotnie zaplanowany na 11:45 rozpoczął się z 25-minutowym opóźnieniem z powodu awarii prądu
MKS Kluczbork 0-2 Arka Gdynia 26 marca, 15:00 (1420)
Paweł Abbott 3, Michał Marcjanik 64
Kolejka 24 – 2-3 kwietnia
Wigry Suwałki 2-2 MKS Kluczbork 2 kwietnia, 18:00 (1412)
Kamil Adamek 21, 56 – Michał Szewczyk 32, Bartosz Brodziński 83
W 8. minucie Sebastian Deja (MKS Kluczbork) nie wykorzystał rzutu karnego.
Arka Gdynia 3-0 Pogoń Siedlce 1 kwietnia, 18:00 (6405)
Dariusz Formella 18, Paweł Abbott 52, Rafał Augustyniak 71 (s)
Zagłębie Sosnowiec 0-1 Miedź Legnica 1 kwietnia, 19:00 (1510)
Wojciech Łobodziński 57
GKS Katowice 1-0 GKS Bełchatów 3 kwietnia, 12:45 (3000)
Oliver Práznovský 45
Wisła Płock 0-0 Sandecja Nowy Sącz 2 kwietnia, 17:00 (4121)
Zawisza Bydgoszcz 1-1 Olimpia Grudziądz 1 kwietnia, 18:00 (1984)
Kamil Drygas 48 (k) – Nildo 59
Chrobry Głogów 1-2 Rozwój Katowice 2 kwietnia, 18:00 (920)
Maciej Górski 77 – Adam Czerkas 41, Tomasz Wróbel 84
Dolcan Ząbki 0-3 Bytovia Bytów
(wo)
Chojniczanka Chojnice 1-1 Stomil Olsztyn 2 kwietnia, 18:00 (1092)
Łukasz Kosakiewicz 22 – Tsubasa Nishi 67
Kolejka 25 – 9-10 kwietnia
Chojniczanka Chojnice 0-1 Wigry Suwałki 9 kwietnia, 18:00 (800)
Martin Baran 88
Stomil Olsztyn 3-0 Dolcan Ząbki
(wo)
Bytovia Bytów 0-3 Chrobry Głogów 8 kwietnia, 16:30 (508)
Maciej Górski 63, Paweł Wojciechowski 75, Bartosz Machaj 90
W 37. minucie Mateusz Machaj (Chrobry Głogów) nie wykorzystał rzutu karnego.
Rozwój Katowice 1-3 Zawisza Bydgoszcz 9 kwietnia, 12:00 (700)
Tomasz Wróbel 43 – Szymon Lewicki 27, 89, 90
na Stadionie Miejskim
Olimpia Grudziądz 1-1 Wisła Płock 8 kwietnia, 18:00 (1440)
Nildo 72 (k) – Mikołaj Lebedyński 58
W 37. minucie Cezary Stefańczyk (Wisła Płock) nie wykorzystał rzutu karnego.
Sandecja Nowy Sącz 4-0 GKS Katowice 9 kwietnia, 16:00 (1476)
Arkadiusz Aleksander 56 (k), 63 (k), 66, 90
W 20. minucie Grzegorz Goncerz (GKS Katowice) nie wykorzystał rzutu karnego.
czerwona kartka Alana Czerwińskiego nie jest wliczana do rejestru kartek jako pokazana niesłusznie
GKS Bełchatów 2-0 Zagłębie Sosnowiec 10 kwietnia, 12:45 (1512)
Václav Cverna 24, Petr Zapalač 90
Miedź Legnica 0-0 Arka Gdynia 8 kwietnia, 18:00 (2790)
Pogoń Siedlce 3-0 MKS Kluczbork 9 kwietnia, 19:00 (2048)
Daniel Chyła 62, Mariusz Rybicki 65, Konrad Wrzesiński 86
Kolejka 26 – 16-17 kwietnia
Wigry Suwałki 3-1 Pogoń Siedlce 16 kwietnia, 18:30 (1410)
Damian Gąska 25, Kamil Adamek 38, Kamil Zapolnik 66 – Daniel Gołębiewski 23
MKS Kluczbork 0-0 Miedź Legnica 16 kwietnia, 18:00 (890)
Arka Gdynia 2-1 GKS Bełchatów 15 kwietnia, 20:30 (7281)
Mateusz Szwoch 32, Dariusz Formella 36 – Patryk Rachwał 56 (k)
Zagłębie Sosnowiec 2-0 Sandecja Nowy Sącz 17 kwietnia, 12:45 (2234)
Adrian Paluchowski 32, Michał Fidziukiewicz 64
GKS Katowice 0-2 Olimpia Grudziądz 16 kwietnia, 18:00 (1815)
Jakub Szarpak 14, Marcin Smoliński 90
Wisła Płock 1-0 Rozwój Katowice 15 kwietnia, 19:00 (2512)
Damian Piotrowski 64 (k)
Zawisza Bydgoszcz 2-3 Bytovia Bytów 16 kwietnia, 17:00 (1354)
Piotr Stawarczyk 45, Gal Arel 89 – Marek Opałacz 13, Omar Monterde 34, Krzysztof Bąk 56
Chrobry Głogów 3-0 Stomil Olsztyn 16 kwietnia, 18:00 (912)
Michał Michalec 11, Paweł Wojciechowski 75, Maciej Górski 90 (k)
Dolcan Ząbki 0-3 Chojniczanka Chojnice
(wo)

Kolejka 27 – 23-24 kwietnia

Pogoń Siedlce 0-0 Miedź Legnica 23 kwietnia, 18:00 (2000)
Dolcan Ząbki 0-3 Wigry Suwałki
(wo)
Chojniczanka Chojnice 1-1 Chrobry Głogów 23 kwietnia, 19:00 (805)
Patryk Mikita 52 – Maciej Górski 62
Stomil Olsztyn 1-1 Zawisza Bydgoszcz 23 kwietnia, 18:00 (2200)
Rafał Kujawa 7 – Jakub Smektała 45
żółtą kartką został ukarany także rezerwowy zawodnik gości – Tomasz Wełnicki
Bytovia Bytów 1-2 Wisła Płock 23 kwietnia, 18:00 (627)
Michał Jakóbowski 80 – Cezary Stefańczyk 26, Arkadiusz Reca 52
Rozwój Katowice 1-2 GKS Katowice 24 kwietnia, 12:45 (2200)
Tomasz Wróbel 35 – Bartosz Jaroszek 16 (s), Grzegorz Goncerz 82 (k)
na Stadionie Miejskim
Olimpia Grudziądz 4-2 Zagłębie Sosnowiec 23 kwietnia, 18:00 (1800)
Nildo 42, Marcin Smoliński 71, Dejan Žigon 81, Adam Banasiak 90 – Sebastian Dudek 50 (k), Michał Fidziukiewicz 65
Sandecja Nowy Sącz 0-1 Arka Gdynia 22 kwietnia, 20:30 (2596)
Dariusz Formella 21
GKS Bełchatów 0-2 MKS Kluczbork 23 kwietnia, 17:00 (1428)
Piotr Madejski 41, Michał Szewczyk 47
Kolejka 28 – 30 kwietnia-1 maja
Wigry Suwałki Miedź Legnica 29 kwietnia, 19:00
Pogoń Siedlce GKS Bełchatów 30 kwietnia, 18:00
MKS Kluczbork Sandecja Nowy Sącz 30 kwietnia, 16:00
Arka Gdynia Olimpia Grudziądz 30 kwietnia, 17:30
Zagłębie Sosnowiec Rozwój Katowice 1 maja, 12:45
GKS Katowice Bytovia Bytów 29 kwietnia, 19:00
Wisła Płock Stomil Olsztyn 29 kwietnia, 20:30
Zawisza Bydgoszcz Chojniczanka Chojnice 30 kwietnia, 18:00
Chrobry Głogów Dolcan Ząbki
Kolejka 29 – 7-8 maja
Chrobry Głogów Wigry Suwałki 6 maja, 18:30
Dolcan Ząbki Zawisza Bydgoszcz
Chojniczanka Chojnice Wisła Płock 8 maja, 12:45
Stomil Olsztyn GKS Katowice 7 maja, 16:30
Bytovia Bytów Zagłębie Sosnowiec 7 maja, 19:46
Rozwój Katowice Arka Gdynia 6 maja, 20:30
na Stadionie Miejskim
Olimpia Grudziądz MKS Kluczbork 7 maja, 18:00
Sandecja Nowy Sącz Pogoń Siedlce 7 maja, 19:10
GKS Bełchatów Miedź Legnica 7 maja, 17:00
Kolejka 30 – 11 maja
Wigry Suwałki GKS Bełchatów 11 maja, 19:00
Miedź Legnica Sandecja Nowy Sącz 11 maja, 18:00
Pogoń Siedlce Olimpia Grudziądz 11 maja, 19:30
MKS Kluczbork Rozwój Katowice 11 maja, 19:00
Arka Gdynia Bytovia Bytów 11 maja, 18:30
Zagłębie Sosnowiec Stomil Olsztyn 11 maja, 19:00
GKS Katowice Chojniczanka Chojnice 11 maja, 19:00
Wisła Płock Dolcan Ząbki
Zawisza Bydgoszcz Chrobry Głogów 11 maja, 18:00
Kolejka 31 – 14-15 maja
Pogoń Siedlce Rozwój Katowice 15 maja, 17:00
Zawisza Bydgoszcz Wigry Suwałki 14 maja, 18:00
Chrobry Głogów Wisła Płock 15 maja, 17:00
Dolcan Ząbki GKS Katowice
Chojniczanka Chojnice Zagłębie Sosnowiec 15 maja, 19:00
Stomil Olsztyn Arka Gdynia 14 maja, 16:30
Bytovia Bytów MKS Kluczbork 14 maja, 19:46
Olimpia Grudziądz Miedź Legnica 14 maja, 18:00
Sandecja Nowy Sącz GKS Bełchatów 15 maja, 17:00
Kolejka 32 – 21-22 maja
Wigry Suwałki Sandecja Nowy Sącz 21 maja, 19:00
GKS Bełchatów Olimpia Grudziądz 21 maja, 17:00
Miedź Legnica Rozwój Katowice 21 maja, 17:00
Pogoń Siedlce Bytovia Bytów 21 maja, 17:00
MKS Kluczbork Stomil Olsztyn 21 maja, 17:00
Arka Gdynia Chojniczanka Chojnice 21 maja, 17:30
Zagłębie Sosnowiec Dolcan Ząbki
GKS Katowice Chrobry Głogów 21 maja, 17:00
Wisła Płock Zawisza Bydgoszcz 21 maja, 18:00
Kolejka 33 – 28-29 maja
Wisła Płock Wigry Suwałki 28 maja, 18:00
Zawisza Bydgoszcz GKS Katowice
Chrobry Głogów Zagłębie Sosnowiec 28 maja, 19:00
Dolcan Ząbki Arka Gdynia
Chojniczanka Chojnice MKS Kluczbork 28 maja, 20:00
Stomil Olsztyn Pogoń Siedlce 28 maja, 17:00
Bytovia Bytów Miedź Legnica 28 maja, 18:00
Rozwój Katowice GKS Bełchatów 28 maja, 17:00
na Stadionie Miejskim
Olimpia Grudziądz Sandecja Nowy Sącz 28 maja, 18:00
Kolejka 34 – 4-5 czerwca
Wigry Suwałki Olimpia Grudziądz
Sandecja Nowy Sącz Rozwój Katowice 4 czerwca, 17:00
GKS Bełchatów Bytovia Bytów 4 czerwca, 17:00
Miedź Legnica Stomil Olsztyn 4 czerwca, 17:00
Pogoń Siedlce Chojniczanka Chojnice 5 czerwca, 17:00
MKS Kluczbork Dolcan Ząbki
Arka Gdynia Chrobry Głogów
Zagłębie Sosnowiec Zawisza Bydgoszcz 4 czerwca, 18:00
GKS Katowice Wisła Płock 4 czerwca, 17:00

Sponsorzy Platynowi

Sponsorzy Złoci

Sponsorzy Srebrni

Sponsorzy Brązowi

Patroni Medialni

Sponsorzy

Sponsorzy Rozgrywek