IV kolejka: Chojniczanka II Chojnice – Meteor Pinczyn 5:0 (3:0)

07.09.2015r.

Rezerwy Chojniczanki wygrały w meczu IV. kolejki V. ligi z Meteorem Pinczyn 5:0. Dwie bramki zdobył Bartłomiej Niedziela, a po jednym trafieniu zaliczyli: Jeremiasz Grela, Paul Grischok i Damian Garbacik.

Podopieczni Leszka Szanka mają na swoim koncie 7. punktów co daje im 6. pozycję w tabeli. Liderem rozgrywek jest Pomezania Malbork i Gwiazda Karsin mające po 10. punktów.
W następnej kolejce, rezerwy zagrają na wyjeździe ze Spartą Kleszczewo. Spotkanie rozegrane zostanie w sobotę 12. września o godzinie 15:00.

IV. KOLEJKA V. LIGA GDAŃSK II: CHOJNICZANKA II CHOJNICE – METEOR PINCZYN 5:0 (3:0)
1: 0 – Jeremiasz Grela (10′)
2:0 – Bartłomiej Niedziela (25′)
3:0 – Bartłomiej Niedziela (31′)
4:0 – Paul Grischok (83′)
5:0 – Damian Garbacik (88′)

Chojniczanka II: Michał Dumieński – Marek Pliszka, Krystian Froelke (87′ Bartosz Ważyński), Damian Garbacik, Tomasz Lisowski (46′ Maksymilian Boczek) – Jeremiasz Grela (83′ Jakub Kalinowski), Rafał Majtyka, Jakub Mrozik, Przemysław Czerwiński, Bartłomiej Niedziela (46′ Paul Grischok) – Jacek Podgórski

redakcja@mkschojniczanka.pl