Media po meczu: Stomil Olsztyn – Chojniczanka Chojnice

07.09.2015r.

Jak sobotni mecz Chojniczanki ze Stomilem Olsztyn relacjonowały media.


Przegląd Sportowy
„Wszedł, strzelił i zszedł. Stomil już wiceliderem I ligi”
Gospodarze, mimo początkowej przewagi rywala, nie pozwolili mu na pokonanie Piotra Skiby. – Posiadanie piłki a strzelanie goli to jest inna sprawa – komentował po spotkaniu trener Chojniczanki Mariusz Pawlak. – Sporo o tym rozmawiamy i to mnie martwi, bo często tracimy w meczu dwie bramki. Dogodnych sytuacji nie stworzyliśmy dużo. Do pola karnego nasza gra wyglądała dobrze, ale nie było strzałów w światło bramki – dodał Pawlak. […]

Ekstraklasa.net – „Stomil pewnie wygrał z Chojniczanką”
Pierwsze pół godziny gry nie zapowiadało końcowego rezultatu, jakim zakończyło się to spotkanie. Chojniczanka zagrała od pierwszych minut z wysokim pressingiem, szukając swoich szans przy licznych dośrodkowaniach ze skrzydeł. Piłkarze Stomilu nie mogli wyjść z własnej połowy boiska aż do czasu niespodziewanego objęcia prowadzenia 1:0. […]

SportoweFakty.wp.pl – „Wszedł, strzelił i…wyleciał”
[…]Trener gości chciał odrobić straty, ale przeprowadzane ofensywne zmiany niewiele dały. W drużynie Chojniczanki zadebiutował Dragan Jelić, który jednak niczym się w Olsztynie nie wyróżnił. Przyjezdni nie mieli pomysłu na olsztynian, a podsumowaniem ich słabej gry po przerwie był bardzo niecelny strzał z dystansu Tomasza Mikołajczaka.

Olsztyn.Sport.pl – „Stomilowi nie przeszkodziła czerwona kartka. Znów wygrał”
[…]Biało-niebiescy, którzy do tej pory zajmowali pozycję wicelidera tabeli, w sobotę nieoczekiwanie dali się zepchnąć do defensywy niżej notowanemu rywalowi (do tej pory 12. miejsce). Podopieczni trenera Mariusza Pawlaka raz po raz kąsali gospodarzy groźnymi strzałami. – Drużyna z Chojnic zaskoczyła nas i pierwsze 20 minut bez wątpienia należało do niej – przyznaje Paweł Głowacki, pomocnik Stomilu. Wszystko zmieniło się po pół godzinie rywalizacji, kiedy to Janusz Bucholc precyzyjnie dośrodkował futbolówkę w pole karne gości, a gola uderzeniem głową zdobył rosły Michał Trzeciakiewicz. […]

redakcja@mkschojniczanka.pl