Wigry Suwałki – Chojniczanka Chojnice 0:1 (0:1)

12.09.2015r.

Chojniczanka wygrała w Suwałkach z Wigrami 1:0. Jedyną bramkę dla Chojniczanki zdobył Maciej Rogalski.

8. KOLEJKA I. LIGA: WIGRY SUWAŁKI – CHOJNICZANKA CHOJNICE 0:1 (0:1)
0:1 – Maciej Rogalski (44′)

Chojniczanka: Damian Podleśny – Łukasz Kosakiewicz, Marcin Biernat, Piotr Kieruzel, Przemysław Pietruszka (46′ Damian Garbacik) – Maciej Rogalski, Paweł Zawistowski, Radosław Bartoszewicz, Rafał Grzelak, Paul Grischok (64′ Bartłomiej Niedziela) – Tomasz Mikołajczak (83′ Dragan Jelić)

Wigry: Hieronim Zoch – Jakub Bartkowski, Tomasz Jarzębowski, Maciej Wichtowski, Artur Bogusz – Damian Gąska, Bartłomiej Kalinowski, Kamil Lauryn (71′ Piotr Ruszkul), Maksimis Rafalskis (46′ Łukasz Hanzel), Łukasz Moneta (62′ Mateusz Żebrowski) – Kamil Adamek

Żółte kartki: Jarzębowski, Wichtowski, Lauryn, Bartkowski – Biernat, Bartoszewicz, Grzelak

redakcja@mkschojniczanka.pl