Junior F2 na turnieju Apache Cup, Junior D2 po trójmeczu w Szczecinku

07.03.2016r.

Podsumowanie weekendu wśród drużyn juniorskich Chojniczanki.

Junior F2 (rocznik 2008) prowadzony przez Jacka Mrówczyńskiego wziął udział w turnieju Apache Cup w Człuchowie. Chojniczanka wystawiła na tym turnieju dwie drużyny zajmując odpowiednio 7. i 10. miejsce.

——————————————–

Natomiast Junior D2 zagrał dwa mecze sparingowe na mini-turnieju w Szczecinku. W pierwszym meczu druzyna Czesława Jarzembińskiego wygrała z AP Piotra Reissa Szczecinek 2:0, a w drugim meczu przegrała z drużyną Błonie Barwice rocznik 2003 4:6.
W sparingach zagrali:
Damian Korczyc, Kacper Korczyc, Jakub Krystecki, Mateusz Radtke, Aleksander Laskowski, Kacper Madej, Fabian Gawroński,Jan Zabrocki, Patryk Thiede, Mateusz Meyer i Dawid Kiedrowicz.

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” Chojnice