Trzech wychowanków z profesjonalnymi kontraktami

18.04.2016r.

Klub MKS „Chojniczanka 1930” Chojnice podpisał profesjonalne umowy z trzema wychowankami – Dawidem Machalewskim, Tomaszem Prusaczykiem i Maksymilianem Boczkiem.

Wszyscy trzej byli obecni z pierwszym zespołem na zimowym obozie w Niechorzu. Biorą również udział w treningach „jedynki”. Dawid Machalewski miał już okazję zagościć w meczowej osiemnastce Chojniczance m.in. w wyjazdowym meczu Pucharu Polski z Legią Warszawa.

Klub podpisał kontrakty z trzema młodymi zawodnikami, którzy swoją postawą na treningach pierwszego zespołu i meczach drugiego zespołu wykazywali duże zaangażowanie i chęć podwyższania swoich umiejętności. Zawodnicy objęci są dodatkowymi indywidualnymi treningami, po zmianie w sztabie szkoleniowym treningi te będzie prowadził Hermes. Będziemy starali się tą grupę cały czas rozszerzać, aby w przyszłości wychowankowie zadebiutowali w pierwszym zespole w pierwszej lidze. – mówi dyrektor sportowy Maciej Chrzanowski.

Dawid Machalewski (ur.24.04.1999)
Dawid-Machalewski
Tomasz Prusaczyk (ur. 30.06.1999)
Tomasz-Prusaczyk
Maksymilian Boczek (ur. 20.02.1997)
Maksymilian-Boczek

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” Chojnice