Junior C2 Chojniczanki wygrywa Pomorską Ligę Juniorów!

06.06.2016r.

Zespół Juniora C2 (rocznik 2002) Chojniczanki Chojnice prowadzony przez trenera Sławomira Jankowskiego, na mecz przed końcem ligi zapewnił sobie zwycięstwo w rozgrywkach Pomorskiej Ligi Juniorów C2!

W ostatnie kolejce zespół trenera Jankowskiego pokonał na wyjeździe Arkę Gdynia 3:1, a wicelider Gryf Słupsk przegrał z Akademią Piłkarską LG, przez co Chojniczanka powiększyła swoje przewagę nad drugim Gryfem do 6. punktów i wiadomo już, że zespół z Chojnic zdobędzie Mistrzostwo Pomorza w roczniku 2002.

W meczu z Arką bramki zdobywali: Szymon Galikowski, Tim Schopinski i Bartłomiej Araszewski.

Tabela ligi:

Tabela C2

Kadra Chojniczanki Chojnice Junior C2
Bartłomiej Araszewski, Filip Fortuński, Szymon Galikowski, Filip Górecki, Błażej Gutowski, Bogdan Gwóźdź, Miłosz Jeżakowski, Kacper Kasperowicz, Juliusz Kowalczyk, Daniel Landowski, Jakub Legin, Sebastian Miszewski, Sylwester Narloch, Kacper Obrycki, Sebastian Piepiora, Mateusz Remiszka, Tim Schopinski, Mateusz Sikorski, Kacper Stachewicz, Bartosz Synoradzki, Bartłomiej Teca, Mateusz Thiede
Trener: Sławomir Jankowski
Asystent: Dariusz Dobek
Kierownik zespołu: Dariusz Schopinski

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” Chojnice