Bal Karnawałowy Klubu Biznesu 2017

23.02.2017 (aktualizacja 11.09.2017)r.

Dnia 3 lutego 2017 roku Zarząd MKS Chojniczanka 1930 Chojnice oraz sponsorzy i sympatycy klubu spotkali się  kolejny już raz na balu karnawałowym w restauracji „REJS” w miejscowości Charzykowy. Bal był  doskonałą okazją do podziękowań dla wszystkich osób, które zdecydowały się wesprzeć Chojniczankę w 2016 roku.

Spotkanie rozpoczęło się od przemówień między innymi przedstawicieli lokalnych władz, członków Zarządu Chojniczanki oraz przedstawicieli Klubu Biznesu, podziękowano również każdemu ze sponsorów z osobna. Po części oficjalnie rozpoczęła się zabawa karnawałowa, która trwała do białego rana. Bal zakończył się pełnym sukcesem a uczestnicy nie mogą doczekać się już kolejnej edycji.

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” Chojnice