Rozpoczęcie roku szkolnego z Chojniczanką

30.08.2017 (aktualizacja 20.04.2020)r.

W środowe popołudnie w Galerii Brama Pomorza przeprowadziliśmy akcję „Rozpoczęcie roku szkolnego z Chojniczanką”.

Zgodnie z zapowiedziami, delegacja była bardzo silna, gdyż najpierw pojawili się: Emil Drozdowicz, Jakub Bąk, Andrzej Rybski i Jacek Podgórski, a następnie Tomasz Mikołajczak i Jakub Biskup. Frekwencja dopisała i w naszym wydarzeniu wzięła udział spora liczba kibiców, za co bardzo dziękujemy. Wśród nich było wielu najmłodszych kibiców, którzy z minuty na minutę zadawali coraz więcej pytań do naszych graczy. Później rolę się odwróciły i to nasi zawodnicy wcielili się w rolę nauczycieli i przeprowadzili kartkówkę z wiedzy o Chojniczance. Na odpowiadających czekały vouchery na mecze Chojniczanki w rundzie jesiennej oraz piłki z podpisami całej drużyny. Na koniec była możliwość zdobycia autografu czy zrobienia sobie zdjęcia z zawodnikiem. Całej imprezie towarzyszyła świetna atmosfera i zawodnicy przez długi czas byli zajmowani przez sympatyków Chojniczanki.

Dziękujemy za pomoc w przeprowadzeniu akcji Galerii Brama Pomorza, Niepublicznemu Przedszkolu Skrzaty oraz PartyShop Congee.pl

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” SA