III Gala Klubu Biznesu Chojniczanki

23.01.2018 (aktualizacja 20.04.2020)r.

Jak mówi przysłowie – wszystko co dobre szybko się kończy. W tym przypadku przytoczone słowa odnoszą się do piątkowego wieczoru, kiedy w Tawernie Rejs w Charzykowach odbyła się III GALA KLUBU BIZNESU CHOJNICZANKI.

Podziękowania wraz z upominkami, wspaniała muzyka, wyśmienite potrawy, niezapomniana zabawa oraz szereg atrakcji – to wszystko czekało na zgromadzonych gości, którzy w liczbie ponad 200 zebrali się w Charzykowskiej Restauracji. Była to już trzecia edycja Gali, na której z roku na rok pojawia się coraz większa liczba osób wspierających Chojniczankę. Bieżący rok przyniósł nam rekordową liczbę ponad 200 uczestników zabawy! Liczymy, że tendencja wzrostowa zostanie utrzymana, a Klub Biznesu Chojniczanki będzie zrzeszał coraz to więcej osób!

Zaproszeni goście zjawili się o godzinie 18 w Tawernie Rejs w Charzykowach. Po pamiątkowym zdjęciu każdej z par, wykonanej na tle ścianki Klubu Biznesu, i zajęciu swoich miejsc przy stole rozpoczęła się część oficjalna Gali. Jako pierwsi głos zabrali pełnomocnicy zarządu Chojniczanki – Bartłomiej Krukowski oraz Wojciech Łągiewka – którzy powitali przybyłe osoby oraz przedstawili główne założenia Klubu Biznesu Chojniczanki. Następnie do mikrofonu zostali zaproszeni Prezes Chojniczanki Maciej Polasik, Burmistrz Chojnic Arseniusz Finster, Wiceprezes Chojniczanki Jarosław Klauzo oraz Trener I drużyny Krzysztof Brede. Po krótkich, lecz treściwych przemowach, na scenę został zaproszony Zarząd Chojniczanki, który wręczał wszystkim przybyłym gościom pamiątkowe podziękowania za wsparcie “Żółto-biało-czerwonych”.

Po części oficjalnej goście ruszyli na parkiet, gdzie wspaniałą muzykę zapewniał dwuosobowy zespół muzyczny. Dodatkową atrakcją był występ na saksofonie jednego z muzyków. W przerwie od tańczenia na gości czekał tort oraz inne atrakcje. Wspaniała zabawa trwała do białego rana.

W tym miejscu MKS Chojniczanka 1930 S.A. pragnie podziękować wszystkim zaproszonym gościom za wsparcie naszego klubu i pomoc w budowaniu “Żółto-biało-czerwonej” społeczności.

Kolejna edycja Gali już za rok!

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” SA
fot. Bartłomiej Zakrzewski