Przekaż 1% podatku na szkolenie dzieci i młodzieży!

23.01.2018 (aktualizacja 28.04.2018)r.

Początek 2018 roku to czas rozliczeń podatku dochodowego za rok ubiegły. Chojniczanka – podobnie jak w poprzednich latach – kontynuuje współpracę z Fundacją Studencką „Młodzi-Młodym”. Jest to dodatkowa możliwość wsparcia drużyn młodzieżowych naszego klubu odpisem 1% podatku!

Sposób przekazywania 1% będzie wyglądał dokładnie tak samo jak poprzednio. W formularzu PIT, w rubryce „Numer KRS” należy wpisać 0000270261, a w rubryce „Cel szczegółowy 1%” CHOJNICZANKA CHOJNICETaki tytuł jest bezwzględnie wymagany, aby pieniądze trafiły do właściwego odbiorcy!

pit-wzor-wypelniony

Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w akcji! Przypominamy, że w naszym klubie trenuje około 400 młodych zawodników, którzy w przyszłości mogą stanowić o sile Chojniczanki. Dajmy im szanse i wspomóżmy ich wysiłek odpisem 1%!

Wypełnienie formularza PIT i tak jest obowiązkowe, a dodatkowe wpisanie „Celu szczegółowego 1%” zajmuje zaledwie kilka sekund. Korzyści z tego wynikające będą dla zawodników i klubu niezwykle wymierne!

MKS_CHOJNICZANKA_1_procentBiuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” SA