Liga Makroregionalna U-19: CWZS Bydgoszcz – Chojniczanka 5:2 (1:2)

15.04.2019r.

Drużyna Juniora Starszego Chojniczanki przegrała 5:2 z MUKS CWZS Bydgoszcz. Żółto-biało-czerwoni prowadzili do przerwy 2:1, ale w drugiej części gry stracili prowadzenie.

5. KOLEJKA LIGA MAKROREGIONALNA U-19 GRUPA B: CWZS BYDGOSZCZ – CHOJNICZANKA 5:2 (1:2)
Bramki dla Chojniczanki: Filip Szwoch, Krystian Wachowiak

CHOJNICZANKA: Kacper Gibas – Tobiasz Stanka, Kamil Brzószczyk, Krzysztof Korczyc, Kacper Brzószczyk – Damian Ryngwelski, Marcin Kurs, Filip Szwoch, Krystian Wachowiak, Stanisław Wędzelewski – Maurycy Niemczyk

Po 5 kolejkach podopieczni trenera Artura Skiby zajmują 7 pozycję w tabeli. W następnej kolejce do Chojnic przyjedzie drużyna Bałtyku Koszalin. To spotkanie rozegrane zostanie w sobotę 20 kwietnia o godzinie 11:30 na boisku Modrak.

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” SA