Liga Makroregionalna U-19: Warta Poznań – Chojniczanka 1:2 (1:1)

02.05.2019r.

Drużyna Juniora A1 Chojniczanki pokonała lidera tabeli, Wartę Poznań 2:1. Bramki dla Chojniczanki zdobywali Maurycy Niemczyk i Dominik Piechowski. To trzecia wygrana z rzędu podopiecznych trenera Artura Skiby w rozgrywkach Ligi Makroregionalnej U-19.

8. KOLEJKA LIGA MAKROREGIONALNA U-19 GRUPA B: WARTA POZNAŃ – CHOJNICZANKA 1:2 (1:1)
Bramki dla Chojniczanki: Maurycy Niemczyk (z rzutu karnego), Dominik Piechowski.

CHOJNICZANKA: Kacper Gibas – Filip Zabrocki, Krzysztof Korczyc, Dominik Piechowski, Jakub Gąsiorowski – Marcin Kurs, Filip Szwoch, Mateusz Kołtonowski – Dominik Lemańczyk, Maurycy Niemczyk, Stanisław Wędzelewski

Po tej kolejce Chojniczanka umocniła się na czwartej pozycji w ligowej tabeli. Następny mecz nasz zespół rozegra w niedzielę 12 maja. Na Modraku o godzinie 14:00 podejmą Lechię Gdańsk.

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” SA