Chojniczanka rusza z projektem „Talent M12”!

27.05.2019 (aktualizacja 18.06.2019)r.

MKS „Chojniczanka 1930” S.A. wystartowała z projektem skierowanym dla wyróżniających się zawodników w poszczególnych kategoriach wiekowych.

Projekt „Talent M12” to indywidualny program szkolenia, do którego zaproszeni zostali zawodnicy z roczników 2001-2005, występujący w grupach młodzieżowych „Żółto-biało-czerwonych”.

Zawodnicy w ramach projektu będą brali udział w dodatkowych zajęciach uzupełniających, które będą miały na celu rozwijanie inteligencji piłkarskiej, techniki indywidualnej i potencjału motorycznego, ale również budowanie świadomości z zakresu diety i regeneracji oraz wypracowanie odpowiednich cech mentalnych zgodnych z filozofią „Chluby Grodu Tura”.

Pierwszymi zawodnikami objętymi projektem „Talent M12” są Czerwiński Daniel, Galikowski Szymon, Gąsiorowski Jakub, Kasperowicz Kacper, Kołtonowski Mateusz, Kornatowski Szymon, Michalski Szymon, Remiszka Mateusz, Remus Adrian, Szwoch Filip oraz Wędzelewski Stanisław.

To pierwszy tego typu projekt w naszym klubie. Zaangażowani w niego są trenerzy: Adam Błaszczak, Jakub Bahyrycz, Mirosław Czuryło, Artur Skiba, Tomasz Fojut, Krzysztof Łasicki.

System selekcji oparty będzie na cykliczności, a w miejsce zawodników, którzy wywalczą sobie miejsce w pierwszej drużynie lub będą zaniedbywali obowiązki lub nie będą czynili postępów, do programu zostaną przyłączeni kolejni zawodnicy.