Liga Makroregionalna U-19: Chojniczanka – CWZS Bydgoszcz 3:1

03.06.2019r.

Drużyna Juniora A1 Chojniczanki pokonała w miniony weekend zespół CWZS Bydgoszcz 3:1 w ramach 12. kolejki Ligi Makroregionalnej U-19 grupy B. Dwie bramki dla żółto-biało-czerwonych zdobył Maurycy Niemczyk, a jedną bramkę strzelił Artur Szwoch.

12. KOLEJKA LIGA MAKROREGIONALNA U-19: CHOJNICZANKA – CWZS BYDGOSZCZ 3:1
Dla Chojniczanki: Maurycy Niemczyk x2, Artur Szwoch.

CHOJNICZANKA: Kacper Gibas – Jakub Gąsiorowski, Dominik Piechowski, Mateusz Kołtonowski, Dominik Lemańczyk, Artur Szwoch, Marcin Kurs, Filip Szwoch, Krystian Wachowiak, Maurycy Niemczyk, Stanisław Wędzelewski.

Po 12 kolejkach podopieczni trenera Artura Skiby zajmują 4 miejsce w ligowej tabeli z 17 punktami na koncie. Następne spotkanie rozegrane zostanie w niedzielę 9 czerwca o godzinie 12:00. Chojniczanka zmierzy się w Koszalinie z miejscowym Bałtykiem.

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” SA