Oferta pracy: Trener II zespołu

13.06.2019 (aktualizacja 21.06.2019)r.

Miejski Klub Sportowy „Chojniczanka 1930” S.A. w związku ze zmianami organizacyjnymi poszukuje kandydatów na stanowisko trenera II zespołu, występującego w rozgrywkach Klasy Okręgowej grupa Gdańsk II.

Oferujemy możliwość pracy przy ciekawym projekcie sportowym. Do obowiązków będzie należała kompleksowa organizacja pracy drugiego zespołu oraz współdziałanie ze sztabem szkoleniowym pierwszej drużyny,

Wymagania:
– aktualna licencja trenerska UEFA B lub wyższa,
– podstawowa znajomość pakietu Office,
– obsługa komputera,
– dyspozycyjność, pasja, pracowitość i komunikatywność,
– wizja na prowadzenie II drużyny.

Zgłoszenia, zawierające informacje o doświadczeniu i posiadanych kwalifikacjach kandydata, przyjmujemy na adres e-mail: mikolaj.szalewski@mkschojniczanka.pl