Liga Makroregionalna U-19: Chojniczanka – Chemik Bydgoszcz 1:3 (1:1)

17.06.2019r.

Dobiegły końca rozgrywki Ligi Makroregionalnej U-19 w grupie B. Chojniczanka w ostatniej kolejce mierzyła się z Chemikiem Bydgoszcz. Żółto-biało-czerwoni przegrali 1:3, a jedyną bramkę dla gospodarzy zdobył Tobiasz Stanka.

14. KOLEJKA LIGA MAKROREGIONALNA U-19 GRUPA B: CHOJNICZANKA – CHEMIK BYDGOSZCZ 1:3 (1:1)
1:0 – Tobiasz Stanka (24′)
1:1 – Daniel Michalski (28′)
1:2 – Daniel Michalski (66′)
1:3 – Daniel Michalski (80′)

CHOJNICZANKA: Kacper Gibas – Mateusz Kołtonowski, Tobiasz Stanka, Jakub Gąsiorowski, Mateusz Wysocki (62′ Adam Lemańczyk), Filip Zabrocki (80′ Nikodem Janas), Artur Szwoch, Marcin Kurs, Filip Szwoch, Stanisław Wędzelewski, Maurycy Niemczyk

Chojniczanka zakończyła swój premierowy sezon w tych rozgrywkach na czwartym miejscu.

Zwycięzca grupy awansował do Centralnej Ligi Juniorów. W rundzie jesiennej następnego sezonu Junior A1 Chojniczanki ponownie będzie występował w rozgrywkach Pomorskiej Ligi Juniorów A1. Zespoły, które ukończą rundę jesienną na miejscach 1-2 awansują do Ligi Makroregionalnej.

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” SA