Zawodniczki Chojniczanki w CLJ U-17

03.09.2019r.

Trzy podopieczne trenera Tomasza Orłowskiego, występujące dotychczas w zespole rocznika 2005 JUNIOR C1, udały się na roczny transfer czasowy do Akademii Piłkarskiej LG.

Zuzanna Karwacka, Celina Cupa oraz Martyna Orłowska będą w sezonie 2019/2020 występowały wraz z drużyną APLG w rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorek U-17. Umowa została zawarta w ramach współpracy przy projekcie „Piłkarska Przyszłość z LOTOSem”

Zuzanna Karwacka trafiła do „Żółto-biało-czerwonych” w 2018 roku z MKS-u Debrzno. Celina Cupa przed dołączeniem do naszego klubu reprezentowała barwy UKS Lider Rychnowy. Martyna Orłowska jest wychowanką Chojniczanki.

Dziewczyny otrzymywały w przeszłości powołania na konsultacje do młodzieżowych reprezentacji naszego kraju, a Zuzanna Karwacka ma już na swoim koncie występ w oficjalnym spotkaniu kadry przeciwko drużynie Portugalii.

Wszystkim zawodniczkom życzymy powodzenia w zbliżającym się sezonie!