Lekcja 1930 – rok szkolny z Chojniczanką

05.09.2019 (aktualizacja 16.03.2020)r.

W związku z tym, że od kilku dni trwa nowy rok szkolny przygotowaliśmy specjalną ofertę, która pomoże urozmaicić zajęcia dydaktyczne!

„Lekcja 1930” to nowy program, który kierujemy do zorganizowanych grup (dzieci i młodzieży do 17. roku życia) z placówek opiekuńczo-wychowawczych, stowarzyszeń, fundacji, parafii, klubów sportowych itp.

Program ten ma na celu przede wszystkim promowanie w „Żółto-biało-czerwonych” barwach zdrowego i aktywnego stylu życia oraz uświadamianie, że zajęcia WF-u są niezbędne do prawidłowego rozwoju fizycznego i psychicznego od najmłodszych lat.

W związku z powyższym otwieramy się z propozycją:

-udziału w meczach Fortuna 1 ligi oraz Pucharu Polski – możliwość obejrzenia meczu ze specjalnie przygotowanego Sektora Dziecięcego, który oferuje również dodatkowe atrakcje. Sektorem opiekują się animatorki z Przedszkola Integracyjnego „Skrzaty”. Znaleźć tam można również tablicę do malowania kredą oraz skrzynkę na listy do zawodników pierwszej drużyny.

-zwiedzania stadionu – ta forma oferty obejmuje dwie części. Pierwszą z nich jest wycieczka po obiekcie, której przewodnikiem będzie zawodnik pierwszej drużyny (w przypadku najmłodszych grup będzie to również Chojnuś – maskotka klubu). Zabierze on uczestników między innymi na Sektor Dopingowy, do szatni, Centrum Medialnego oraz oprowadzi po siedzibie klubu. W drugiej części zwiedzania zawodnik przeprowadzi rozgrzewkę oraz mecz na bocznym boisku. Po wszystkim pamiątkowe zdjęcie na płycie głównej boiska!

-lekcje WF – wielu naszych zawodników posiada uprawnienia trenerskie, a dzięki doświadczeniu jakie zdobyli na boiskach Ekstraklasy czy 1 Ligi są w stanie przeprowadzić 45 minutowe jednostki treningowe w ramach lekcji wychowania fizycznego,

-wizyty naszych zawodników w szkołach – w zależności od wieku odbiorców przewidujemy kilka scenariuszy tej formy oferty. Jest to między innymi przeprowadzenie gier i zabaw czy pokaz sztuczek piłkarskich dla najmłodszych. Starszym chętnie opowiemy na czym polega praca piłkarza oraz zaprezentujemy podstawowe ćwiczenia piłkarskie. Natomiast z młodzieżą omówimy zalety aktywnego spędzania czasu oraz aktywności fizycznej, odpowiemy na pytania i przedstawiamy historię naszego klubu.

Zainteresowane placówki zapraszamy do kontaktu!  

SZCZEGÓŁOWA OFERTA

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” SA