Polonia Bydgoszcz klubem partnerskim Chojniczanki!

11.09.2019 (aktualizacja 12.09.2019)r.

MKS Chojniczanka 1930 S.A. i KP Polonia Bydgoszcz podpisały umowę o współpracy. Na jej mocy bydgoski klub stał się pierwszym oficjalnym klubem partnerskim Chojniczanki.

Celem współpracy z Klubami Partnerskimi jest rozwój w zakresie szkolenia młodych adeptów futbolu oraz budowanie pozytywnych relacji z klubami z naszego regionu. Zawarta umowa określa warunki wzajemnych działań i prowadzenia wspólnych projektów dotyczących drużyn młodzieżowych.

Na mocy umowy prowadzony będzie monitoring młodych zawodników Polonii Bydgoszcz. Najzdolniejsi piłkarze z Polonii będą mieli możliwość rozwijania się w Chojnicach. Chojniczanka umożliwi natomiast trenerom bydgoskiego klubu uczestniczenie w organizowanych przez siebie zajęciach szkoleniowych, stażach oraz kursach. Ponadto, grupy młodzieżowe Polonii będą miały możliwość odwiedzania stadionu przy M12 na meczach pierwszej drużyny Chojniczanki.

Umowa została zawarta na czas nieokreślony.

Program Klubów Partnerskich zakłada działania i przedsięwzięcia, które będą miały na celu poprawę struktur szkolenia dzieci i młodzieży obu Stron. Prowadzone będą również między innymi warsztaty szkoleniowe dla trenerów z tych klubów, staże dla trenerów oraz turnieje dla Klubów Partnerskich. Klub Partnerski otrzymuje również finansową gratyfikację, jeśli zawodnik przekazany Chojniczance rozegra określoną liczbę meczów w pierwszej drużynie.

Zapraszamy piłkarskie kluby zainteresowane nawiązaniem współpracy do kontaktu pod nr tel. 730-720-497

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” SA